Файна цьоця• 11 февраля 2024
Замовлення Answear
Що на ансвер варте уваги і коштує дешевше, ніж у нас?
Що зазвичай купуєте ви? Які найвдаліші купівлі?
ПлакалаВАвто• 11 февраля 2024
Бывает по акционным ценам хорошую обувь можно поймать, или из последних размеров, на них часто там скидки. Когда что-то ищу целенаправленно, то просматриваю и там. Импульсивно там ничего не покупаю
Давно без алко• 11 февраля 2024
Я вже давно там не купую, багато підробок. Загалом за 8 років посилок з цього сайту 70% були невдалими ((( По взуттю краще Eobuw, Modivo, там оригінали і нові моделі. А спортивку зараз можна на сайті Епіцентр купити, оплата при отриманні
Файна цьоця
• 11 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
А що саме було підробкою?
Давно без алко• 11 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
А що саме було підробкою?
Levi´s все, Моshino сумочка - хороша, але як виявилось - підробка... Guess взуття оригінал (2 пари маю) а одна з трьох сумок - паль, хоча якісна. Ну і здуру оплатила блузку якогось маловідомого бренду з Італії, почала носити - невдалий крій рукавів, незручна. Одягнена 2 рази, і подарувати тепер шкода, то ніхто не оцінить. Ціна питання була 200 у.о. За ці гроші в живому магазині я могла купити одяг Масімо Дутті ((( Коротше, якщо щось з дорогого - краще в реальному магазині купуйте.
Файна цьоця
• 11 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Покажіть паль Леві. Аж цікаво
Давно без алко• 11 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Покажіть паль Леві. Аж цікаво
То все вже у благочинність передано. Ви спитали - я відповіла про свої невдалі покупки, бо на той момент не було досвіду покупок онлайн, а міряти при кур´єрах я не хотіла. Зараз у мене вже є розуміння, на що звертати увагу і без примірок. Пізніше у Левіс я зайшла у Німеччині, і зрозуміла наскільки все було погано з Ансверу ))
Давно без алко• 11 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Покажіть паль Леві. Аж цікаво
Зрештою, на Ансвер є оригінали також. От мені пощастило з білизною, та Mango. Ще Answear Lab пару речей маю, сидять непогано. Тому як пощастить. Але я більше не ризикуючи з покупками на цьому сайті, моя довіра втрачена