Distel• 12 февраля 2024

В Німеччині вбили українську дитину

На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/12/7441417/
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Бедная. Отсутствие эмпатии не так часто бывает, но у вас прям бинго
Кто попер? пенсионеры из зоны боевых действий. Мариупольцы. Люди из мест где дома разрушены. Женщины с детьми.
Интересно чего они туда поперли то...
Давайте не будемо про Маріуполь…. Коли Маріуполь отримав змогу кудись виїхати- вершки зняли ті, хто по Польщах працював та на західній квартири поздавав.

Inna_ya_krasivaya• 12 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
что-что? а ну подробнее. Расскажите про Мариуполь, давайте.
автор Distel • 12 февраля 2024
Мені цікаво, хто ті
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Лена? Я думаю это стеб. Только б не в рашу..
О у вас новый ник.
Політичний кістяк 🤣🤣🤣
Люда, може партію замутимо?
🤣🤣🤣
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
gdsN• 12 февраля 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Я взагалі не люблю Німеччину. Абсолютно не моя країна. Але відповіді автора якісь подвійні стандарти несуть
ну от люди деякі оце як Ви відчули, але вже коли опинилися закуті в аренду житла на рік чи два.. і тому не можуть звідти вибратися щоб не набратися боргів
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляМариш_ка
котрі фури, оці?
’У той час, коли Росія поступово закривала зерновий коридор у Чорному морі, мільйони тонн української пшениці замість того, щоб йти до найбільш потребуючих країн Глобального Півдня, йшли до нас. Міжнародному співтовариству не вистачило політичної волі прорвати російську блокаду Чорного моря, а нечесні зернотрейдери скористалися транзитними коридорами через Польщу, щоб швидко заробити гроші, і польські фермери заплатили за це’, - підкреслив він.
https://tvn24.pl/TVN24-po-ukrainsku/polszcza-powyn...
Кошмар… в Польщі для мітингувальників дороги викуповують, а ви думаєте замовну статтю не зможуть надрукувати? Мацковія навіть в поважних американських ЗМІ свої нарративи друкує. А тут якась газєтьонка місцева.
Теория Импетуса• 12 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...

МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ага, ви хоч маєте уявлення про роботу військових? У кожного в кабінеті по танку і САУ, літаку та бмп? Хто це все обслуговує, охороняє? навчання місяцями в полях. Дійсно, чого переробляти? Тупо сиділи в кабінетах, таких що сидять в кабінетах багато і в інших сферах, можуть легко замінити військових.
То сам Бог їм велів країну захищати. «Навчання місяцями в полях» це те, що більшість хлопців на передку ніколи не мали і вчились відразу під обстрілом далеко не уявного ворога.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну смотрите, Меркель действовала сознательно и намеренно. Это был их план с хуйлом, сделать очаги дестабилизации в ЕС.
откуда об этом мог пересичный немец, которых достаточно затюкали после 2й мировой, которые все за толерантность, люди добрые и эмпатичные сами по себе? они не могли знать.
Не робіть з людей дебілів. В нашій країні війна іде з 14 року. І пересічні німці про це знали. Тим не меньше знов вибрали в бундестаг партію, яка підтримала ту сучку на місце канцлера
Мариш_ка• 12 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
кошмар - це сидіти в Америці і розказувати про ’замовні статті’ в Польщі
Це теж замовні?
Українське ’чорне’ зерно на мільйони євро експортують до ЄС сумнівні компанії – OCCRP
https://www.epravda.com.ua/news/2023/07/6/701976/
Експерти описали чорну модель експорту зерна
https://agropolit.com/news/27404-eksperti-opisali-...
В середині грудня 2022 року в парламенті створили тимчасову слідчу комісію (ТСК), що розслідує можливі злочини правоохоронців та чиновників, зокрема посадовців Бюро економічної безпеки (БЕБ), митниці, податкової, що призвели до зменшення надходжень у бюджет від експорту сільськогосподарської продукції через ’зерновий коридор’.

Йдеться про мільярди гривень, виведених з-під оподаткування, через вивіз нелегального зерна. Джерело: https://biz.censor.net/r3411159
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Що вам розповісти? Що маріупольці в більшості в Україні живуть? Що в Німеччину першими поперлись заробітчани, які більш зорієнтовані в отриманні потрібної інформації?
Vesy• 12 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ничего подобного, некоторые немцы даже не знали где Украина находится до 22 года. Тут некоторые украинцы не знали о войне с 14-го, а вы говорите немцы…
Теория Импетуса• 12 февраля 2024
Ответ для4мама
Політичний кістяк 🤣🤣🤣
Люда, може партію замутимо?
🤣🤣🤣
Удалено администрацией...
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляМариш_ка
Це теж замовні?

Логічні статті. А чого не написали скікі таможкнніки з прикордонниками мали з цього лівого зерна? А який відсоток з цього Тік до ОП? Ну і на останок, чогось в цих статейках не написано, що ті «чорні» трейлери сиділи в Польщі. Моя родина довго займається сільгоспвиробництва. Такого шквалу дзвінків від трейдерів за нал, як в 22 році, не було жодного разу за 20 років бізнесу.
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 12 февраля 2024
Ответ для4мама
Удалено администрацией...

Теория Импетуса• 12 февраля 2024
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Оголосиви весь список тих, із якими ти пересралась. Бо поки що там в мене нема:))
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 12 февраля 2024
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Принеси скрини з тим в чому мене звинувачуєш
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляVesy
Ну деякі українці і досі не знають що в Україні війна. Але це не змінює реальність.
Ну і про німців, то мабуть зовсім якісь убогі бомжі. Тому що в 14-15 роках тема майдану, Криму і Донбасу майже ге ходила зі сторінок закордонних ЗМІ
4мама• 12 февраля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Удалено администрацией...
Vesy• 12 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ха три раза. У меня шеф на работе учит русский язык и свято верит, что в Украине разговаривают все на русском. И он очень умный мужчина. Мы в 14-м году хотели уехать в Германию, нам отказали, так как не то, что войны, а даже военного положения не было, а значит нет причин на разрешение.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 февраля 2024
Ответ дляVesy
Ви ж російською спілкуєтесь, то чому б йому не вірити.
А щодо « очень умний мужчіна» то вибачте, в якому місті?
Завдяки шоколадному чму в нас ато було довжиною 8 років. І купа підписаних документів зі здачею території. І зауважу, підписаних завдяки підтримці хуйла меркель. Ця курва точно знала, що буде вторгнення. Чкурнула з посади заздалегідь
Распродажа СП• 12 февраля 2024
Ответ дляgdsN
Не виключаю цього. Але мої перші повідомлення стосувалися виключно автора:)
Vesy• 12 февраля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
И снова мимо )) я на немецком с ним общаюсь. И он действительно умный. А всю эту риторику историческую мне не нужно писать. Речь была о другом
Реалістка• 12 февраля 2024
Ответ дляАлександра333-0d63
Був випадок, коли араб зіштовхнув жінку з маленькою дитиною під поїзд. Вона була німкою. Він просто чекав, коли проїде через перон поїзд і їх обох зіштовхнув. І що ? А нічого. От і з цим хлопцем так само буде.
А як араби гвалтувати в новорічну ніч дівчат підлітків. І що? А нічого.
Ви праві, за кордоном дуже багато замовчується про злочини арабів і взагалі радикальних мусульман. Звісно, це умисно. Серед місцевого населення весь час росте невдоволення міграційної політикою ЄС, що призвела до безконтрольного притоку нелегальних мігрантів у великій кількості до країн ЄС. Тому і замовчують.