На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
У Німеччині знову напали на українського підлітка. Хлопець отримав важку травму голови
14 Лютого 2024 16:46
У Німеччині чоловік напав на 15-річного українця, завдавши важкої травми голови. Перед цим він робив ксенофобські коментарі в його бік. У поліції підозрюють, що нападник — поляк. Генеральне консульство України в Дюссельдорфі вже займається цією справою.
14 Лютого 2024 16:46
Ответ дляMary_MMS
Їжте не обляпайтесь. Перше чим когось образити тільки тому що у нього інша точка зору, добре подумайте. Бо виглядаєте ви принаймі неадекватно.
Самі ’Їжте не обляпайтесь.’. Є певні умови транзиту . Якщо Ви не можете зрозуміти, що це таке , то ’виглядаєте ви принаймі неадекватно.’ Наші бариги порушили умови.
Це все одно, що договорились на умовах транзиту перевезти ядерку з однієї держави в іншу через Україну, але розгрузилися в Україні, бо далі везти не захотіли і пофіг, що Україні не хочеться ту ядерку мати на своїй території. Якщо зможете осознать, то зумієте провести паралель.
Ответ дляКиппи
І це їжте
Ответ дляMary_MMS
І це їжте
Це Ви їжте. Це їжа для Вас. Нашим паблікам довіряти - себе обманути, але хтось їсть , що аж за вухами лящить. . В тому випадку було порушення транзиту зерна. Не кінцева точка, а транзиту. Що це таке гугліть. Наші бариги зіграли на руку полякам, особливо проросійським.
Ответ дляКиппи
Одним словом ви глухі і сліпі і нічого крім своїх проросійських наративів вам не цікаво. Пропагандуйте далі, надіюсь руські рублі вам на користь не підуть.
Ответ дляMary_MMS
Одним словом , поки Ви не розберетеся, що таке транзит та що таке зовнішньоекономічна діяльність , не треба лізти зі своїми рублями до мене. До речі, наші бариги , якраз спрацювали як підстава для тієї заварушки , що зараз відбувається між поляками і нашими. ’ Молодці ’. От тільки чомусь таможену декларацію не показують. Тому питання ’А чи було то українське зерно’. Надіюсь, що я Вам дала нові для Вас слова, тому розширяйте свій кругозор.
Ответ дляКиппи
Кому, вам мали показувати таможну декларацію? Не смішіть. Справа давно не в зерні. Тільки не розумію як вам з вашим широким кругозором це не видно.
Ответ дляКиппи
Вивчили що таке транзит? Ні? То чого до мене сікаєтесь? Ідіть і вчіть матчасть.
Я бачу ви хочете дуже бути останньою зі своєю матчастю.
Ну тоді залишайтеся останньою. Тільки ви мені талдичите одне й те саме у всіх повідомленнях, хоча я вказую, що російське зерно безперешкодно продається в Європі і в Польщі, а ви в упор цього не бачите.
Ответ дляMary_MMS
Наступні ваші трольні пости будуть отримувати скаргу.
Ответ дляКиппи
Це вся відповідь? Тобто коли аргументів немає, починається шантаж?) Оригінально. Запитую вас про російське зерно, яке не блокує Польща. Чого нічого внятного не можете сказати?)
Правильно, бо те що ви кажете, то тільки одна сторона медалі. А ж ще друга. Але у вас тільки Україна винна.
І ви ще будете жалуватись на українському форумі? Оригінально.
Ответ дляMary_MMS
Послухайте