На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Була тема на днях про Швецію. Ніби уряд планує дати ці номери всім українцям, які більше року в Швеції. Я знаю, що там не має такого соціалу і близько як Німеччина чи Швейцарія. Тримайтесь!
К осени принять закон, номер к новому году :)
Как раз к окончанию директивы в в 25 году ждем
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляНа Краю
Ну а побои сняли? Как так бил взрослый ребёнка и это осталось безнаказанным? Вообще треш
Тут как такового нет. Но да, сняли побои.
Просто мы были в больнице. Там записывают имя и что именно случилось.
И говорят, что когда (если) полиция к ним обратиться они все это расскажут. То есть как-бы специальный документ для полиции формируют. Без нашего участия. У нас справки никакой на руках нет
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляlaska_vo
Я подумала, що ви в Німеччині. То там хороші виплати на дітей.
Не. Мы видимо дураки :)
Никогда не хотела в Германию.
Хотя старший учил 5-6-7 класс немецкий (с репетитором и в школе). Думаю он бы справился.
Но он уже и шведский выучил. Все ок (немецкий забыл)
Никогда не хотела в Германию.
ArtPix фотовышивка• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
От все так погано в Німеччині, тільки гроші які вона платить хороші, да? Ви тут ніхто, вас, як і мене, як в ще мільйон українців, тут прийняли по доброті душевній. Це не наша країна, не наша поліція, не наші співгромадяни. У нас немає ніякого права, ні за законом, ні по факту, ні по совісті, щось від них вимагати. Ніхто нікого тут силою не тримає
Удалено администрацией...
Ответ дляMs. Wonka
Читала, что убил араб. Ужасная история.
Вообще, до хренищи арабов дроч@т в экстазе на пуйло. Типа, ставит Америку раком и делает, что хочет.
У ніч проти понеділка правоохоронні органи затримали двох підозрюваних. Головний із них — 15-річний школяр німецько-турецького походження з Гельзенкірхена. Він уже відомий поліції як злочинець, який вчинив кілька нападів та пограбувань. Другий – 14-річний школяр німецько-грецького походження з міста Херне, також відомий поліції. Першого заарештували, другого передали опікунам.
Загравання в демократію з бандюками завжди приводить до ще більших жертв
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляНа Краю
А кем работает ваш муж? Тяжело конечно с минималкой.
Перши номера поговаривают будут к осени давать. Но то только разговоры
Устанавливает пластиковые окна, чинит деревянные, ворота еще.
А в Киеве был хорошим автомехаником.
Но пошел тут на ту работу, которая подвернулась. (Без языка и тд)
Автомеханика нет вакансий в нашем городке. А далеко ездить - проезд очень дорогой, нет смысла.
Но ему окна уже больше нравятся. Говорит краска и акрил «чище» машинного масла :))
Но начальник на зарплате экономит. Ему тоже выгодно :))
А в Киеве был хорошим автомехаником.
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляlaska_vo
О, ви чудовий приклад розділу суспільства політичними наративами. А хто ухилянти? В нас є 200 тисяч військових пенсіонері до 60 рочків. Отримували зарплату з наших податкіа, заоаз пенсії. Чому їх не призивають? А кадрові військові, а силовики, величезна кількість поацівників тцк? Їх всіх більше 500 тисяч. Вони не ухилянти?
Вы так пишете, що військові пенсіонери отримували зп і пенсії, так вони виконували обов´язки, роботу, працювали понарднормово, чому їх раніше на пенсію відправляють не задумувались? Дуже багато вимог до людей, які виконали свої обов´язки, а тепер ще повинні щось суспільству. Військові пенсіонери зараз теж воюють, тільки ті, хто непридатні і мають 60 років, ті не працюють. Як всі вправно вирішують проблеми. Чому немає вимог до інших пенсіонерів? Їм теж платили зп і зараз пенсії.
Ответ дляPlayland
Це жах, але чому величезна кількість українців в Польщі мовчки спостерігають?
Вантажоперевезення на ринку самої Польщі - більшість саме українців.
Чому в знак протесту не зупинити фури?
Бо пофіг - їх це не стосується
Ну а тут ще хтось купує щось польського виробництвах? Я принципово ні і давно
Чому в знак протесту не зупинити фури?
Бо пофіг - їх це не стосується
котрі фури, оці?
’У той час, коли Росія поступово закривала зерновий коридор у Чорному морі, мільйони тонн української пшениці замість того, щоб йти до найбільш потребуючих країн Глобального Півдня, йшли до нас. Міжнародному співтовариству не вистачило політичної волі прорвати російську блокаду Чорного моря, а нечесні зернотрейдери скористалися транзитними коридорами через Польщу, щоб швидко заробити гроші, і польські фермери заплатили за це’, - підкреслив він.
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Знайома, яка зараз в Швеції не могла натішитися, як в цій країні все працює на захист дітей. Не дай Боже побиття дитини… А тут серед білого дня дорослий араб побив дитину і поліція нічого?
Может полиция что-то и делала. Но нам не сообщила. Не знаю. Честно.
Тут достаточно сложно узнать.
Я конечно знаю шведский, но по телефону звонить, выяснять - еще сложно. А без того же першун номера на сайте посмотреть невозможно
Тут достаточно сложно узнать.
Ответ дляlekon-lekon
Військові все життя тренувлись захищати країну. От тепер цей час настав і для військових пенсіонерів. Вони не надто перетрудились за спокійних часів. Вони вже навчені користуватись зброєю. Вони молоді ще досить (в мене такий сусід, наприклад). І ці люди однозначно принесуть на фронті більше користі, ніж сантехнік чи електрик в тому ж віці
Luxurygirl• 12 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
Тут достаточно сложно узнать.
Так надо было заявление писать
Ответ дляNikol-9a2f
А коли 15 річну дівчинку німкеню зґвалтували 9 мігрантів, то там не те що нічого, там суд виразив жалість, мов, що групове згвалтування могло бути їх способом «висловити розчарування» через «важкий міграційний досвід🤦🏻♀️
Я не знаю там маразм уже какой-то у них творится. Но для немцев арабы всё равно лучше чем славяне И тем более евреи
Zvezdochkina• 12 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Так надо было заявление писать
Тут заявление подал директор школы
Когда ребенок пришел с синяками - мы сразу поехали в школу обратно.
Ректор подала заявление в полицию.
Потом к нам приезжали полицейские (домой, а потом в больницу, где мы выясняли состояние здоровья)
дальше нам пришло письмо как бы с номером дела. то есть полиция знает о происшествии
НО! я думаю побои легкой степени, по этому не сильно и напрягались
но! думаю, если эти же ’ребята’ вылезут еще где-то, то и наше дело вспомнят
Ректор подала заявление в полицию.
Дуже показова тема. 10 сторону стенань про загниваючий захід, погану Німеччину, жахливих арабів, замовчування злочинів проти українців. Купа слини і гівна коли пишеш що ніхто ще не знає хто вбив і чому. В результаті в сухому залишку: малолітні німецькі бандюки турецького і грецького походження підрізали двох українців, сірійця і ліванця. Злочинець вже заарештований. Всім пофіг хто і чого там вбив того хлопця бідного. Розходилися, тут вже не позрадойобиш
Ответ дляContento
А в Украине этих проблем нет ? Если почитать нашу криминальную хронику, то гораздо больше людей убивают и преступность в Украине высока. А в Европе хотя бы войны нет и шансов выжить в разы больше, даже несмотря на такие случаи как этот.
Это вам так кажется. Здесь всё замалчивается замыливается гораздо сильнее чем в Советском Союзе в своё время.
Luxurygirl• 12 февраля 2024
Ответ дляkissaniya
Пруфы будут?
Замалчиваются только дела где фигурируют несовершеннолетние из-за закона
И ре замалчиваются а пресса не пишет о них так как не имеет права разглашать личные данные несовершеннолетних
lekon-lekon• 12 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Вы неуважно читали- всі військові пенсіонери придатні за здоров´ям до 60 років служать. Один знайомий військовий пенсіонер вже знов літає, хоча по віку вже давно на пенсії, інші в своїх професійних підрозділах і думають, коли вже вони зможуть жити як люди, бо весь час винні, що обрали військову професію і тепер віддадуть цей борг суспільству, при цьому військовим платили копійки, тільки зараз після 2022 стали більше платити. Коли їх вб´ють, пркалічать, тоді суспільство буде втихомирене? До всіх інших держслужбовців, депутатів суспільство не пред´являє таких вимог, хоча завжди вони були в більш кращих умовах.
Ответ дляAnnaOst
Я писала - преступность может быть. . Но тут оказалось еще страшнее - малолетняя банда, тот немец - турок которой давно у полиции на счету, пишут уже нападал. Грабил , и снова ходил и ходил, пока не убил человека.
А так - Германия или Румыния или Польша - там тоже есть такие банды, и малолетки с катушек. Нет никакой идеализации.
Ответ дляAnnaOst
Якщо ви підете з цієї теми, всі будуть тільки раді.
Ответ дляAnnaOst
Да, там дело совсем не в национальности погибшего. Нападавшим на это было пофиг. А наши уже раздули - убили из-за того, что украинец
Ответ дляРаспродажа СП
Повертайтесь. В чому проблема
ну, знаєте, в мене у багатьох знайомих історіі, що при всьому бажанні ще майже рік чи півтора було що їм сидіти в тій німеччині, бо підписали договор аренди на 1 а інша на два роки... а коли рішили повкртатися (майже одразу, як трохи прийшли в себе і зрозуміли що війна не на тиждень, і зрозуміли що німецька бюрократія і все інше - як тюрьма) господарі житла не дозволили розривати ддоговір аренди, хоч ті і пропоновали на своє місце багатбох бажаючих. хазяєва сказалі - нічо не знаю, плати мінімальний срок аренди..у одної це було ще майже 7 місяців, а в іншої - понад рік..
вже трохи менше. одна нарешті недавно уїхала, а другій ще місяців 5 чекати(((
так що з тої німеччини хрєн уїдиш ще... так, якби були зайві десятка євро, то дали б тім німцям на оті місяці вперед і уїхали. але ж в тій німеччині ті жінки про кого говорю ще і при всьому бажанні не мають змоги заробиьи щоб можна було хоч щось відкласти і відповідно раніш від того господаря уїхати
Ответ дляkissaniya
І жалості у них більше до них.
В 15-16 рр на роботі у сестри вирішували, яким дітям допомогти на Різдво - зібрати речі, солодощі.
Вона запропонувала відправити дітям в ОРДЛО через благодійну організацію .
Фиркнули і відправили теплі светри та в’язані шкарпетки в Африку - якась благодійна організація без конкретної адреси
Vitamina1407• 12 февраля 2024
Ответ дляОлечка79
Я не понимаю и никогда не пойму тех, кто попер в эту клоаку. Да, для меня Германия именно такая. Для многих деньги не пахнут , а многие : агдебятакрыбыисыровнаелась.
Тьфу .
Так подумать то везде наши лишние. Нидерланды фыркают,поляки тоже ,немцы ,
12 друзей Коршуна• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
А Ви 10 сторінок ретельно доводили зворотнє. Чого ж така розумна дівчина, на 10 ти сторінках пише і доказує нам правду?
Распродажа СП• 12 февраля 2024
Ответ дляgdsN
Я взагалі не люблю Німеччину. Абсолютно не моя країна. Але відповіді автора якісь подвійні стандарти несуть
Ответ дляPlayland
І жалості у них більше до них.
В Африке свитера конечно нужнее
Дева Мария• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
займись своєю малолітньою дитиною , яка росте і без батька і без матері , яка дупу рве кожний день на форумі про германію )