Distel• 12 февраля 2024

В Німеччині вбили українську дитину

На укрправді сьогодні прочитала новину про вбивство хлопця.
Але на диво не можу знайти жодної інформації на німецькомовних сайтах поки
https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/12/7441417/
Playland• 12 февраля 2024
Сил батькам, теж сиджу шокована
Ці випадки просто замовчуються

А Європі ганьба - бо оця новина
Іще прочитала, як польські фермери розсипали українське зерно на дорогу у величезній кількості. Це ж гріх який

Загралися вони

Танюша• 12 февраля 2024
В майстер робити заголовки
Playland• 12 февраля 2024
Ответ дляТанюша
В майстер робити заголовки
А що не правдивого? Чи 17 років вже не дитина?
Ms. Wonka• 12 февраля 2024
Читала, что убил араб. Ужасная история.
Вообще, до хренищи арабов дроч@т в экстазе на пуйло. Типа, ставит Америку раком и делает, что хочет.
LudaSHS• 12 февраля 2024
Преступность есть везде
Даже в защищеных Ес
Сочувствие семье
Я_в_декрете• 12 февраля 2024
Це просто біль і жах.
Дуже сподіваюсь, що наше МЗС не дозволить це замовчати.
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Сил батькам, теж сиджу шокована
Ці випадки просто замовчуються

А Європі ганьба - бо оця новина

Загралися вони
Я вже не вперше бачу, що замовчуються важливі факти, які стосуються України.
Але вбивство дитини ... Тут нема слів.
Німці самі не краще за руських в багатьох аспектах.
kuskus• 12 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Преступность есть везде
Даже в защищеных Ес
Сочувствие семье
Вчора в темі, неважливо, що автор виявилась тролем, більшість так захищала життя закордоном, а по факту там реально купа проблем. Я не впевнена, що інформація щодо мотиву вбивства відповідає дійсності, але якщо так- то це лютий треш.
Ночка_темная• 12 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Сил батькам, теж сиджу шокована
Ці випадки просто замовчуються

А Європі ганьба - бо оця новина

Загралися вони
Мало того, вони там ще ріжуть покришки нашим авто, палять покришки та викидають землю і покришки на дорогу, щоб шлях наші не переїхали.
Читала і аж гидко так на душі, це ж просто піпець.
А щоб наші взяли якусь польську машину та викинули нахрін з неї чаї їхні та сири, в болото чи на ті палаючі покришки, уявляю скільки б воні було з боку поляків типу як так можна, ще й компенсувати збитки змусили б.А наше псувати-нормально, можна.І поліція просто стоїть і дивиться

Playland• 12 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Це жах, але чому величезна кількість українців в Польщі мовчки спостерігають?
Вантажоперевезення на ринку самої Польщі - більшість саме українців.
Чому в знак протесту не зупинити фури?
Бо пофіг - їх це не стосується

Ну а тут ще хтось купує щось польського виробництвах? Я принципово ні і давно
AnnaOst• 12 февраля 2024
Господи, хтось підрізав на вулиці двох молодих українських хлопців. Немає ніяких подробиць. Тут вже несеться про хєрову Європу, Захід, Німеччину. А потім ці ж люди розказують що виїхавші їх вчать життю, пасуться в темах про обстріли, хочуть щоб війна продовжувалася. Ви на себе подивіться. Що ви обсмокткєте?
LudaSHS• 12 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Ну команды баскетболистов, свои терки, может арабы. Наверняка расследование будет.
А преступники есть даже в самой социально защищенной стране
Павела• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Щось вас останнім часом заносить не туди.
Александра333-0d63• 12 февраля 2024
Був випадок, коли араб зіштовхнув жінку з маленькою дитиною під поїзд. Вона була німкою. Він просто чекав, коли проїде через перон поїзд і їх обох зіштовхнув. І що ? А нічого. От і з цим хлопцем так само буде.
А як араби гвалтувати в новорічну ніч дівчат підлітків. І що? А нічого.
kuskus• 12 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Все смешалось в доме Облонских…
Odilie• 12 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Преступность есть везде
Даже в защищеных Ес
Сочувствие семье
Это не преступность. Это не за Айфон или портмоне убили.
GirlSuper• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Але вбивство дитини ... Тут нема слів.
А хто вбив ? Я прочитала але не пишуть про вбивцю.
Odilie• 12 февраля 2024
Ответ дляАлександра333-0d63
Носятся с ними, как с писанной торбой. Там процентов 80 арабов в Европе можно упаковать и депортировать. Без ущерба для экономики.
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Нещодавно в нашого знайомого була ситуація. Приїхали в супермаркет, жінка з дочкою пішли в магазин, він лишився в машині. Поряд припаркувалося авто - вийшов дід років 80 і ключем прямо вздовж всіх дверей автівки знайомо пройшовся. Той вискочив - навіщо ти це зробив. Німець перелякалася, почав щось блеяти. Знайомий його типу присоромив і відпустив. Я б засудила того діда по самі помідори.
Але в наших громадян оця меншовартість - ну Німеччина ж нам так помагає і т.д.
Якби німці з руськими хороводи не водили, то і війни б в нас не було можливо.

GirlSuper• 12 февраля 2024
Ответ дляАлександра333-0d63
А де ж це відео було , арабчуку не сподобались жінки на зупинці і він почав їх бити.
Ну затримали його і нічого ….
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляGirlSuper
Та не знає ніхто хто вбив, мотиви невідомі
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляНочка_темная
Поліція тут справді недолуга і непрофесійна.
Распродажа СП• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Повертайтесь. В чому проблема
анна 1986• 12 февраля 2024
Ответ дляPlayland
Сил батькам, теж сиджу шокована
Ці випадки просто замовчуються

А Європі ганьба - бо оця новина

Загралися вони
Потрібно розуміти,що поляки ніколи не були нам братами,і завжди ставлять національні інтереси вищі за гарні відносини.
Falcon82• 12 февраля 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Це просто біль і жах.
Слухайте, наше МЗС у кращі часи замовчало, наприклад, збиття літака МАУ в Ірані. Звичайно, вбивство хлопця трагедія. Але спишуть на злочинність і все. Хіба це перший випадок?
автор Distel • 12 февраля 2024
Ответ дляРаспродажа СП
Повертайтесь. В чому проблема
Куди повертатись? У війну? Дякую
AnnaOst• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
От все так погано в Німеччині, тільки гроші які вона платить хороші, да? Ви тут ніхто, вас, як і мене, як в ще мільйон українців, тут прийняли по доброті душевній. Це не наша країна, не наша поліція, не наші співгромадяни. У нас немає ніякого права, ні за законом, ні по факту, ні по совісті, щось від них вимагати. Ніхто нікого тут силою не тримає
ЯкВаріант• 12 февраля 2024
Араб увидел соперников в стране, которая их приютила.
Они же первые туда пришли, теперь творят что хотят, как будто у себя дома. Пригрели немцы змеёнышей на своей груди.
Распродажа СП• 12 февраля 2024
Ответ дляDistel
Куди повертатись? У війну? Дякую
Ну так тоді не серіть країну, яка вас прийняла
AnnaOst• 12 февраля 2024
От нажаль чорна невдячність і думка що всі кругом от ці самі і одні ми д´артаньяни, наша національна риса.
І ще раз:немає ніякої достовірної інформації про те, хто і чому вбив