ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 февраля 2024
Работа за границей-у кого какие проблемы?
Опишу свои: работаю год в офисе в Германии.
Коллеги не зовут на общие мероприятия после работы
На работе нейтрально общаются, не задают никаких вопросов по моей личной жизни
Закрытые
ПироженкА• 12 февраля 2024
Ответ дляElani
Reception- это хороший разговорный, знание базового quick books и офисных программ разных... как у Вас с этим?
Все добре, крім quick books, але я в Україні працювала з програмами бух.обліку, думаю розібралась би, вони всі схожі
Мандолина Бу• 12 февраля 2024
Ответ дляПироженкА
Найбільша проблема - нема роботи. Щоб це було в Україні я б чесно вже б до бабки пішла порчу якусь знімати🤦♀️ Знайомі в місті знаходять, а в мене і резюме причесане, і з десяток курсів пройдених «як знайти роботу в Канаді» подаюсь всюди і одні відмови. При тому до найпростіших робіт. Подаюсь на касира кудись і ті самі відмови. В мене вже відчуття що я геть ні на що негодяща з цими пошуками.
Не впадайте у відчай. Нещодавно я подивилась інтерв´ю з одним актором і в нього запитали, скільки він пройшов кастингів поки отримав свою першу роль. Ніколи не здогадаєтесь скільки. П´ятсот!!!
ПироженкА• 12 февраля 2024
Ответ дляElani
А сколько резюме разослали уже примерно?
Я не рахувала, думаю десь до 200. В тиждень 5-10 розсилаю
ПироженкА• 12 февраля 2024
Ответ дляМандолина Бу
Дякую, сподіватимусь що скоріше знайду. Але такі історії надихають
Мандолина Бу• 12 февраля 2024
Ответ дляПироженкА
Обов´язково знайдете!