Невидимка Майя• вчера в 13:53

Ваші батьки також не хочуть нікуди їхати на відпочинок закордон? Поговоріть

Мама моя постійно подорожує , її улюблена справа
І вона щаслива що я її беру з собою
Тату вже пропоную поїхати третій рік
Каже не любить море, нудьга, не любить сидіти без роботи
Хоч на 10 днів
Каже шо йому 3 дні на морі це каторга невиннсима і жарідло
Я кажу давай в червні поїдемо на Тенеріфі, поїздимо островом. Багато цікавого побачиш
А він не хоче
Я не розумію чому, він так економить чи шо?
Бо коли ми з ним їхали в Буковель взимку на машині то йому дуже сподобалась ця поїздка
Каже що радий шо поіхав
Метелик• вчера в 13:55
Не, мой папа очень любит. Пол мира обьездил. 69 лет

автор Невидимка Майя • вчера в 13:55
Можливо він думає що в червні там сильна спека буде
А він втомлюється від неї
70 років вже
автор Невидимка Майя • вчера в 13:56
Ответ дляМетелик
Ваш тато в які місяці подорожує?
Метелик• вчера в 13:57
Ответ дляНевидимка Майя
Ваш тато в які місяці подорожує?
В любые).
В мексике в пуэрто-вальярте живет по пол года. В вегас готов в любой момент)
Не зви чайна• вчера в 13:57
Я сама не люблю бо жарко. Для мене теж три дні достатньо. 10 я не витримаю.
Твоя космішна• вчера в 13:59
Мої живуть в Іспанії. Постійно кудись їздять
автор Невидимка Майя • вчера в 13:59
Ответ дляНе зви чайна
А який у вас влітку відпочинок?
Чи ви їздите в Карпати?

Мелочунь• вчера в 14:01
Ответ дляМетелик
В любые).
Ваш папа из категории активных людей. Причем это не просто раз в год на море в Одессу. Это склад ума, активность, деньги, в конце-концов.
Карамбулкул• вчера в 14:03
Ответ дляМетелик
В любые).
Молодець. Таке життя кайфове мужик живе.
У моїх і гроші є, але максимум санаторій чи наше море було раніше.
Придумують роботу собі
Метелик• вчера в 14:07
Ответ дляМелочунь
Да, он очень активный.
Сейчас в гостях у моей сестры - поехал знакомиться с внуком. Так свекры, которые намного моложе него - не выдерживают его темп прогулок. И сестра такой темп не выдерживает)
Метелик• вчера в 14:07
Ответ дляКарамбулкул
Придумують роботу собі
Он правда живет жизнь в кайф. Это особое умение
Карамбулкул• вчера в 14:13
Ответ дляМетелик
А ви як? А дитинтво у вас було поруч з ним?
Метелик• вчера в 14:17
Ответ дляКарамбулкул
Да.
Я другая.
Но муж у меня тоже очень любит поездки и путешествия. И сын
Цвіпканя• вчера в 14:18
Мои стандартно вдвоем ездят туда, где русский язык распространен. Болгария, Турция, Египет. В другие страны боятся без знания языков.
Мира всем• вчера в 14:26
А навіщо ви батькам навязуєте своє бачення відпочинку?? Може їм комфортніше на дачі помідори вирощувати та на ставку з вудкою сидіти?
Кавуся• вчера в 15:05
Мій навіть в Одесу не може наважитись, про Карпати мовчу, а про за межі України - навіть мови не може бути.
Барбітта• вчера в 17:10
Мої навіть по Україні не хочуть. Не випхаєш. Бісять