Благоуханочка• 12 февраля 2024
Як вилікувати глисти в домашніх умовах?
Мені 35 років.Вже майже місяць помічаю, що щось не так, маю кішку та 2 собаки. Зайшла в гугл, по симптомам схоже на глисти. Соромлюсь йти до лікаря, які ліки можна придбати від цього, дієві?
Да будет так• 12 февраля 2024
Автор, вы не знали что есть противогельминные препараты? В аптеку зайдите, вам посоветует провизор какие купить
Кокосиха• 12 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Чим хворіють ваші глисти?
Автор не хоче їх до лікаря вести, турбується про їх гідність та нервову систему...
Джем Шакіри• 12 февраля 2024
Ответ дляКокосиха
Яка турботлива ❤️
Тетя Фрося• 12 февраля 2024
Когда вы будете покупать таблетки, фармацевт поймет что это вы покупаете для лечения глистов. Там вам не будет стыдно?
В аптеке и спросите таблетки. И для себя советую взять тоже.