Фіфачка• 12 февраля 2024

Низькі показники у підлітка феритину, гемоглобін, вітамін Д

Здали комплекс аналізів доньці + окремо феритин
14р бліда, почуває себе стомленою, сил немає з ранку
Звісно ми підемо до лікаря, але хотілось почути, хто стикався з такою проблемою, які препарати виписували?
Хочу бути підготовлена з питаннями до лікаря

Переживаю (
Дякую за відповідь ❤️
Червона калина• 12 февраля 2024
Випишуть усе для того, щоб підняти рівень

Білка в колесі• 12 февраля 2024
Я сама на днях сдала феритин - 5,4. Неожиданно для меня, никогда раньше не сдавала. Терапевт назначил доп анализы, препараты железа, витамины Д и С. Ну и далее корректировка.
Chaterbox• 12 февраля 2024
Не переживайте! нужно поднять ферритин, пропить витамины.
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
Мені цікаво, всі показники які не в нормі обведено прямокутником, а феритин - ні
Я так зрозуміла там норми для жінок 18+
Баба Йога• 12 февраля 2024
Мені вже назначили віт.Д та залізо
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Капець
Мабуть і я здам, сама іноді стомлена прокидаюсь
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Та я розумію
sky-labs• 12 февраля 2024
Покажите весь оак
Chaterbox• 12 февраля 2024
Во сколько обошлись анализы? Дорого?. Своей дочери тоже хочу проверить.

автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Покажите весь оак
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляChaterbox
1360грн разом з забором крові
Здоров´я дитини наче 980грн
Феритин окремо
sky-labs• 12 февраля 2024
Ити нужно к гастроэнтерологу, предварительно сдав копрограмму (перед сдачей два дня обязательно употреблять слив.масло и говядину/телятину), узи обп.
Также нужно посетить эндокринолога сдав панель щитовидной железы + узи.
Дама_из_рекламы• 12 февраля 2024
Ферритин долго поднимать. Я за 4 месяца на 20 единиц подняла...Сорбифер, Д3, С -все пью.
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Узі черевної порожнини?
Що саме в аналізі вас зацікавило до цієї рекомендації? Ви лікар?

Дякую, я озвучує це лікарю
sky-labs• 12 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
фото
Гемоглобин не выдержал... уже ниже нормы. То что еще в референсе не показатель.
Эозинофилы могут быть причиной такого железодефицита.
СОЭ слишком низкий, нужна биохимия развернутая чтобы были еще альбумины и глобулины. Дефицит белка скорее всего имеет место, но важно понимать насколько они глубоки и есть ли нагрузка аммиаком.
ТТГ дает повод для сдачи панели щж, как уже наптсала
sky-labs• 12 февраля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Если очень низкий то лучше капать.
В случае автора тоже лучше капать, потом потом переходить на таблетки.
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Дякую за відповідь, до лікаря вже записала
Мій гінеколог робить узі і ЧП
Фух легче від розуміння куди далі просуватись
А ми блін займаємось з психологом, поки я тут випадково не прочитала, що потрібно ці аналізи здати(
Мамаша(
sky-labs• 12 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
Мій гінеколог робить узі і ЧП
Мамаша(
Просите сделать доп. узи желчного с нагрузкой, если не знает как, то лучше сразу к другому врачу.
Злюсь до кипіння• 12 февраля 2024
автор, були у ендокринолога?

sky-labs• 12 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Поднять уровень часто не сложно, а вот удержать, в частности ферритин, большинству не удается, потому что причины потери не устранены
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Добре спитаю в неї
Наче досвідчена, чула до неї їздять з інших районів
(Олександрук Жанна Олександрівна)

Як раз в неї була ось я, в мене проблеми з жовчним виявились
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
автор, були у ендокринолога?
Ще ні, тільки ось отримала результати аналізів, записала її до лікаря, буду брати направлення
Злюсь до кипіння• 12 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
добре сходіть, узі обов´язково,
у мене теж донька 14 років, теж були такі симптоми - бліда, стомлена, нема сил, ще й цикл поганий, феритин показав 3, вітамін Д теж низький. Зараз все піднімаємо
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
добре сходіть, узі обов´язково,
Дякую, звісно пройдемо все, що потрібно
Злюсь до кипіння• 12 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
у вас психолог платний? ви задоволені?
ми теж шукаємо, бо дуже сильні перепади настрою(( вся накручена
sky-labs• 12 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
у вас психолог платний? ви задоволені?
Приведите в норму физическое состояние ребенка для начала, а потом психолог не будет нужен!
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
у вас психолог платний? ви задоволені?
Так, але було всього 3 сеансу, тому рано робити висновки
Їй подобається
В нас було 2 сенса з різними психологами, вона обрала цю, що зараз
Онлайн година 800грн (це дешево)
Я не шукала дешево, пощастило так
Хоча як профі вона ще не знаю, головне що донька йде на контакт і як мінімум говорить з нею відкрито
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Ну їй подобається з нею розмовляти
Зараз такий час, війна + нажаль з чоловіком розлучаємось
Тому психолог точно лишнім не буде
автор Фіфачка • 12 февраля 2024
Дівчата, в кого підлітки
Бліді, скаржаться на втому, немає бажання ні до чого
Будь ласка спочатку аналізи, бо деяким буде здаватись, що вони просто лінуються щось робити, чи в школу ходити
Це часто виглядає як депресія
Шкода що я тільки зараз їх здала
Злюсь до кипіння• 12 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
Їй подобається
Онлайн година 800грн (це дешево)
Я не шукала дешево, пощастило так
дякую, подумаю теж про онлайн, чомусь не задумувалася про це,
да ціни жесть(