ніколи такого не було• 13 февраля 2024

Дитині 5,10. Німеччина. Садок чи школа?

Маємо час визначитись до літа. Що б Ви порадили, виходячи з власного досвіду?
Дитині станом на серпень буде 5,10. В Україні однозначно ще поводили б в садок рік. А в Німеччині як краще? Адаптовуватися в дитячому садку чи одразу подавати документи до школи?
При тому, що мову, граматику ми ще не вивчили.
Хто вів дитину до першого класу в Німеччині? Скільки років на той момент було дитині? Як пройшла адаптація?
Результат:
вже голосів: 26
16 (61.54%) Садок
6 (23.08%) Школа
4 (15.38%) Результат
Морская свинка• 13 февраля 2024
Однозначно садок.
Школа наступного року.
Не пожалкуєте.
автор ніколи такого не було • 13 февраля 2024
Ответ дляМорская свинка
Однозначно садок.
Школа наступного року.
Не пожалкуєте.
Дякую за пораду. В садку готують до школи ?
БезникаЯ• 13 февраля 2024
Они тут до 30 лет в институте учатся, не делайте ребенку стресс
Пишу з калідору• 13 февраля 2024
якщо дитина не заговорила-заговорить німецькою, то 1000 садок. Є ще дуже касна річ прескул, це ще краще. Дійзнайтесь у Вашому місті. Повірте, ті хто повели навіть в 6,5 без мови зараз просто ......і це було коли до наших з поблажками ставились. Але сьогодні підхід і вимоги, як до всіх інших дітей.
Копирайторша• 13 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Ви знаєте, що вам навіть не треба ламати голову, тут у вас просто питати не будуть, раніше 6 років в школу не візьмуть
Добродійка• 13 февраля 2024
Ваша дитину не візьмуть в школу в такому віці, вам нема про що думати
На паровозе• 14 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Візьмуть