Бибер-анонимер• 14 февраля 2024

Уже празднуете?

Мне этот праздник не зашел.
Совсем одинокая.
А цветы шлют, только в виде картинок, в Мессенджере.
Аристократка-тунеядка• 14 февраля 2024
Еще все спят

ПуГоФФка• 14 февраля 2024
Чи не праздник, чтоб прям ’праздновать’.... Картиночки достаточно
Янгол в камуфляжі• 14 февраля 2024
Уже отпраздновала,переспала два часа,поела встала и опять спать,вечером ешо отпраздную
Червона калина• 14 февраля 2024
Надо работу отжить,а потом праздник будет.Уже хочу к своему любимке
Головний кошак• 14 февраля 2024
Так, мене вчора пізно вже привітали, людина сьогодні просто від´їздить. 19 троянд і сетрифікат на білизну в Анабель Арто на 10 тис. Це вперше в житті, я в шоці, щаслива. Не заміжня)
ХтоЯкщоНеЯ• 14 февраля 2024
Борща поел, кофе пью. На работу скоро ехать. Надеюсь, начальник меня поздравит, т.к. я его любимый сотрудник, ебьот меня больше всех (
Обнемашечка• 14 февраля 2024
У меня ещё 13 февраля 😂👌🏻
KROX@• 14 февраля 2024
Мы с мужем никогда не праздновали этот праздник)) тоже не зашёл.
Кондуктор автобуса• 14 февраля 2024
Вчора були квіти.

Кумася• 14 февраля 2024
А шо праздновать?
whenallissaidanddone• 14 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Нифига себе
Харчовий тріль• 14 февраля 2024
Вже писала в іншій темі. Мій син буде вітати кота) каже, що треба святкувати любов. В крайньому випадку купіть собі шоколадку/ квіти
whenallissaidanddone• 14 февраля 2024
С 5 утра картинки шлют?
Дело было давно• 14 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Думаю сину 5? А не 25?
Ёшки_Матрёшки• 14 февраля 2024
15 років назад я стояла на вулиці і ридала, бо коли усі святкували цей день, то мені сказали що це за день такий і не привітали. Він вже давно колишній.
І ось я зустріла своє нове кохання і наше перше побачення було у кіно саме 14лютого. Тепер ми святкуємо цей день і я щаслива.
Царевна_несушка• 14 февраля 2024
Це ще гірше, аніж нічого.
Автор, не засмучуйтеся. Згадайте, що як ви себе маєте любити, ніхто вас не любитиме, тож порадуйте себе самі.
Царевна_несушка• 14 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Клас.
Царевна_несушка• 14 февраля 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
С 5 утра картинки шлют?
Пенсіонери встають рано :) моїм батькам теж всі рано шлють :)))
Та легко!• 14 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Все супер, але я б не знайшла, що купити в Annabel Arto на таку суму

Хи хи, ну ну• 14 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
там бюстгальтеры есть по 6000 грн-если постараться,то можно и найти))
забиякина• 14 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
Всього 2 бюстика і трое трусів купила на цю суму на вихідні. І то треті в пів ціни. Так що ваш коханий знає ціни ).
Головний кошак• 14 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
4 комплекти точно))) я раніше там купляла білизну, бюст 1000, трусики від 400