Ужгород• 14 февраля 2024

Яка частина тіла чоловіка вас приваблює найбільше?

Відношення, почуття, турботу в ТД счас не чіпаємо. Ок?
Тільки тіло. Прекрасне чоловіче тіло. Що найбільше в ньому вас приваблює,?
Для мене це руки. Коли бачу міцні такі, та ще й лохматі - ото прямо все. Втрачаю голову. А в думках уже купа картинок 🥰

А що вас заводить?
Раздражевская• 14 февраля 2024
лицо

VIKYSIA• 14 февраля 2024
Плечи мужские мужественные, попа не плоская
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляVIKYSIA
Така кругленька)))
А плечі... Оце не так давно бачила .. то просто Бог🥰
автор Ужгород • 14 февраля 2024
О, вже неудовлєтворьонні відмітили🤣
Покращена• 14 февраля 2024
Розум
ЛижТолько• 14 февраля 2024
Красивое лицо, правильные черты лица. Не круглое лицо и не толстое.
Красивые кисти рук - не тонкие пальцы, как у дрыща, а средние, не короткие и не толстые, ногтевые пластины не круглые.
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляПокращена
Розум
Пишемо виключно про тіло. -Розум 🫣👍
ЛижТолько• 14 февраля 2024
Ответ дляПокращена
Розум
вам в стартпосте написали, что обсуждение о внешности, о теле
Мстящий за Зайца• 14 февраля 2024
У меня тоже руки, выше локтя, плечи, и еще ширина ребер😆 Звучит крипово, но вот я помню один раз во время секса с парнем на заре своей сексуальной жизни, какие мощные руки плечи, мужииик, большой и мощный, и вот с тех пор как-то обращаю на это внимание, заводит меня

Великий сатирик• 14 февраля 2024
Якщо про частину тіла а не обличчя , то руки . Такі міцні з красивими довгими пальцями та з гарною ногтьовою пластиною
Покращена• 14 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Тоді нічого. Хай яке буде тіло толку з нього без розуму?
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
У мене відразу перед очима такий витончений чоловік, якого зараз малює ШІ
Ідеальний генофонд
Лайф-коуч МСР• 14 февраля 2024
мозги
ЛижТолько• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Ідеальний генофонд
Мрію про такого)
IQ 80• 14 февраля 2024
Широкие плечи, крепкие руки
Шалена красуня• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Ідеальний генофонд
Не факт
Є декілька знайомих з ідеальною зовнішністю обоє, а дітки зовні так собі і з проблемами по здоров´ю

Тут лотерея і генетика, яка може і з давнього покоління вибрик зробити
Замороженная селедка• 14 февраля 2024
Очі, подобаються світлі - блакитні, сіри, зельоні. Ще рухи, міміка.
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Мрію про такого)
Бажаю зустріти такого. Тільки щоб він був прекрасним духовно на стільки ж , як і зовні
После 18• 14 февраля 2024
и меня - мозги. это ж вроде часть тела?

Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Дві речі: відсутність пуза і широкі плечі
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляШалена красуня
Не факт

Ну тут так. У мене колишній чоловік тап собі зовні. А син якраз як таких ідеальними , витонченими рисами обличчя. Правда він ще тільки до підліткового віку доростає. Який дорослий буде - не відомо.
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ой, а я оце зрозуміла, що мені маленький такий животик навіть подобається.
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
и меня - мозги. это ж вроде часть тела?
Нет, т.к. они не видом вас привлекают)) А так у меня тоже. Одна тушка не заводит, даже идеальная
миссДавеча• 14 февраля 2024
Ні, все в купі. Мені подобаються сильні руки, але до них в парі можуть йти живіт, як у вагітної на 10 місяці і гнилі зуби. Толку з тих рук...
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Ні, мені бридкувато. Останні два чоловіки взагалі без жирової маси візуально - тепер вже інших не хочеться))
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Так я ж не про те, що треба брати зразу, як тільки руки сподобалися)
Ну чому тут завжди все ускладнюють?
Можна хоч іноді просто розслабитися і як ото чоловіки просто обговорити картинку?
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
О, це також. В молодості не помічала, подобались різні. Але люди з темними очима всі якісь ’не мої’. Зараз навіть не дивлюся в їх сторону
миссДавеча• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Ну чому тут завжди все ускладнюють?
Ну, тоді можна ж казати, що я дурію від четвертого верхнього лівого зуба. В тим-то й річ, що картинка має бути цілісною. Кохати чоловіка можна і з пузом, а от хотіти, нє, то вже потрібне фото у повний зріст.
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Моє велике кохання було : брюнет з синіми очима. І отой погляд такий з під чорних вій так й неначе небо 🥰🥰🥰🥰
автор Ужгород • 14 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Таки жінкам то складно бачу)
Чоловіки можуть просто ’ диви які сіськи’ і все, він більше нічого не бачить.
Жінкам же треба вищий сенс виковиряти)))