Ужгород• 14 февраля 2024
Яка частина тіла чоловіка вас приваблює найбільше?
Відношення, почуття, турботу в ТД счас не чіпаємо. Ок?
Тільки тіло. Прекрасне чоловіче тіло. Що найбільше в ньому вас приваблює,?
Для мене це руки. Коли бачу міцні такі, та ще й лохматі - ото прямо все. Втрачаю голову. А в думках уже купа картинок 🥰
А що вас заводить?
миссДавеча• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Таки жінкам то складно бачу)
Чоловіки можуть просто ’ диви які сіськи’ і все, він більше нічого не бачить.
Жінкам же треба вищий сенс виковиряти)))
Ні, то всього на всього виховання. Ми змушені шукати інші сенси, ми ж не в бульбашці виросли, нам з дитинства втирають про любов та призначення жінки.
всегдаДаДа• 14 февраля 2024
Чтоб ноги были кривоватые, а не ровные или иксом, волохатенький чтоб был, высокий, конечно, руки, да, люблю сильные. Щетина на лице, а не недобритые пару жидких кустиков. Глаза красивые чтоб, кожа смугленькая, не люблю этих бледных блондинов.
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Моє велике кохання було : брюнет з синіми очима. І отой погляд такий з під чорних вій так й неначе небо 🥰🥰🥰🥰
Оце мій ідеал. Синьоглазий брюнет з синіми очима, 195см, стрункий, програміст, з довгими інтелігентними пальцями.
Що з цього маю: сині очі, стрункий 😂 лисуватий блондин, фермер, які пальці і не видно за сажею і пластирем
Ужгород
• 14 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Ага, головне вдало вийти заміж і народити дітей. А все інше то таке
Але ж анонімно на форумі можна випустити оте своє тваринне ( в хорошому сенсі) єство?) Ну ми ж також звертаємо увагу на чоловіків. Навіть якщо кохаємо когось одного. Просто : о , гарний чоловік. О, які у цього руки.
І при цьому залишаємося вірними нашому коханому, який все рівно для нас найкращий.
Ужгород
• 14 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Він був десь такого зросту, такий підтягнутий, міцна середня статура. Правда він маркетолог)
І довгі пальці. А як грав на піаніно і співав. Та ти що. Ото я дурне було тоді, що прос..ла
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
У мене дуже схожий, навіть за професією, був друг. Не дуже близький, але спілкувалась з ним регулярно, тримаючи в голові, що якщо не знайду собі чоловіка, то з цього трохи хорошого генофонду вичавлю 😆 здоровий був і сім´я непогана
Аноним_• 14 февраля 2024
Ямочки над сідницями, широкі плечі і не худий , от Джейсон Момоа прям ❤️
Ужгород
• 14 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Счас пограємо в улюблену гру порадниць: часом не Діма?)
Королева Сарказма• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
🤣🤣🤣
Слава
Ужгород
• 14 февраля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні, мені бридкувато. Останні два чоловіки взагалі без жирової маси візуально - тепер вже інших не хочеться))
Як то кажуть, на вкус і цвєт всі фломастери різні)
Потринділиця• 14 февраля 2024
А вот чиста интересна, если к вот этому всему, мощным волосатым рукам, широким плечам, росту 190, твёрдокаменной жопе с фигу, ямочкам над ней, добавить возраст около полтийника - картина ж рушится, не так ли?)
Ужгород
• 14 февраля 2024
Ответ дляПотринділиця
Кажу ж , дівчата не можуть просто полюбуватися гарною попою.
Мені саме то. Враховуючи мій вік
ЛижТолько• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Бажаю зустріти такого. Тільки щоб він був прекрасним духовно на стільки ж , як і зовні
Дякую!
Потринділиця• 14 февраля 2024
Ответ дляУжгород
Мені саме то. Враховуючи мій вік
Натякаєте, що до попи надо ще й мозок, без надто великих тарганів?