Я така бойова• 14 февраля 2024

Який лікар діагностує розлад особистості? Нарцисичний чи психопатичний наприклад

Психіатр? Як це відбувається, за один прийом чи треба якісь тести проходити, ходити кілька разів? Чула, що такі розлади не всі лікарі уміють розпізнати, самі можуть обманутися. Чи варто шукати таких спеціалістів, які займаються саме такими розладами. Не знаю нічого про це, допоможіть порадою, може самі проходили чи родичі або подруги.
Сизоока бестія• 14 февраля 2024
Если врач, то только психиатр.

Засомневаю• 14 февраля 2024
А вам для чого?
Ну, мудак і мудак - що з ним по лікарях ходити.
Мавка• 14 февраля 2024
Психіатр. Я прийшла лікувати депресію. Я була в дуже поганому стані. Ми зустрічались кожен тиждень, таблетки, снодійні і тд. І потім через місяць, коли на прийомі я могла вже говорити, а не ридати, лікар запідозрив розлад особистості. Через 3 міс я почала працювати з психологом кпт в придачу, скоригували ліки з психіатром.
Элька-Карамелька• 14 февраля 2024
Ответ дляМавка
А як він проявляється? Розлад особистості
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
А вам для чого?
Я не розумію, хто з нас .. того
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляМавка
Зрозуміло, дякую. Як ви шукали лікаря, самостійно чи хтось порадив?
Незламна• 14 февраля 2024
Психиатр
Непогодка• 14 февраля 2024
Мужа диагнозом хотите пригвоздить?
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляНепогодка
Мужа диагнозом хотите пригвоздить?
Що значить пригвоздить? Аби ляпнуть?

Свята• 14 февраля 2024
Ответ дляМавка
А чего вы каждый день встречались если вы говорить не могли?
ША! я прийшла!• 14 февраля 2024
Психіатр. Державний за один прийом не зможе встановити. Тому запропонує психіатричний стаціонар від декількох днів до тижня. Цей час будуть спостерігати поведінку, проводити опитування, тести.
У приватного можливо за 1-2 прийоми. Але не всі приватні видають письмове заключення з діагнозом.
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Зрозуміло, дуже дякую. Може підкажете, які ціни у досвідчених спеціалістів, щоб орієнтуватися?
Мавка• 14 февраля 2024
Ответ дляСвята
Покажіть мені де написано кожен день?
Засомневаю• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Я не розумію, хто з нас .. того
В 99% випадків не той, хто міркує про похід до лікаря.
Элька-Карамелька• 14 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Та ладно 💀
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Я не впевнена, тому хочу, щоб обидва перевірилися. Іноді мені здається, що я невпевнена ні в чому і проблема в мені. Та й сам він не піде, бо виглядає для нього, наче образа з мого боку.
ША! я прийшла!• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ціни космос. Я цікавилася з приводу діагностики РДУГ у дорослого.
Від 2000 до 4000 грн. Київ. Це з висновком.
А без висновку близько 1500 грн онлайн можна, є перевірений.
Рання пташка• 14 февраля 2024
Всё очень, очень условно.
Никто не может с абсолютно правильной точностью диагностировать псих расстройства. Просто потому, что невозможно залезать человеку в голову и ощутить себя им. Ну нереально это, возможно пока.
Кроме случаев шизофрении. Но это и самый лёгкий диагноз для постановки, даже начинающему психиатру 🤷🏻‍♀️ Таких пациентов видно, слышно, поведение выдаёт очень хорошо.
А все вот эти пограничные, смежные между собой псих расстройств - это пальцем в небо. Симптомы схожи в 95 %
Особого лечения нет - стандартные АД, ну КПТ, которые очень часто могут и не помочь
Так что зачем залезать во всю эту канитель - не знаю, решать вам, конечно
ША! я прийшла!• 14 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Всё очень, очень условно.
Ви взагалі все в купу змішали. Психічні (психотичні) розлади та розлади особистості.

автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Дякую. Космос, а що робити, не хочу ламати психіку дітям. Мені здається, онлайн побачити такі розлади буде важче, ніж офлайн.
ША! я прийшла!• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Будь ласка)
Вживу, звісно, якісніше.
Це Ви хочете обстежитися чи когось з сім´ї?
Вибачте, якщо не коректне запитання для Вас)
Просто, на скільки я розумію, якщо у людини з´являються такі підозри щодо себе, то нічого з підозрюваного у неї точно немає.
А якщо підозри щодо партнера, і він спокійно погоджується на такі обстеження, то у нього, з великою вірогідністю, теж цього немає.
Тому стало цікаво.
автор Я така бойова • 14 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Будь ласка)
Вживу, звісно, якісніше.
Тому стало цікаво.
Я хочу обстеження обох. У мене тривожний стан, також вигорання після народження другої дитини, зниження лібідо. Я стикаюся з тим, що часто мені чоловік каже, що такого не було, того не казав, а я памʼятаю і він мені не вірить. Він вважає, що думає, я скажу так, а я б так не сказала. Я винна чи причина всіх його рішень чи дій, чи бездіяльності. Коротше кажучи, я знаходжуся в постійному конгінітивному дисонансі, бо він наче навісив на мене особистість другої людини. Ще я почала боятися спілкуватися з чоловіками, прямо вся зжимаюсь зсередини, як вони звертаються чи шуткують зі мною.
Чоловік погодився, але це тільки слова, коли дійде до діла, то може знайти причину не йти. А може зробить так, щоб від нього почули те, що хочуть почути.
ША! я прийшла!• 15 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Те, що Ви описуєте схоже на газлайтинг з боку чоловіка. Добре, що Ви відчули, що це не ок, і маєте прагнення зрозуміти і внести ясність. Бо стан, як Ви його називаєте, когнітивного дисонансу небезпечний тим, що перебування особистості у нелогічності, невизначеності, невідомості, - є дуже руйнівним для психіки.
В здорових стосунках такого не має бути.
Звісно, варто шукати спеціалістів, щоб розібратися в цій ситуації.
Як варіант, можна спочатку Вам особисто звернутись до психотерапевта чи психолога. В разі, якщо він побачить, що це питання розладів з Вашого боку або з боку чоловіка, він направить до психіатра.
Або так, як Ви хочете - одразу до психіатра. І тоді, я згодна, що може виникнути ситуація, коли чоловік буде грати роль і говорити те, що потрібно, а не те, що насправді.
автор Я така бойова • 17 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Дякую за пораду Дуже схоже на газлайтинг, та чим далі, тим важче мені протистояти, часто думаю про розлучення.
Я подумала, дійсно, кращим рішенням буде зайнятися своїм станом з психотерапевтом чи психіатром. Тоді я зможу більш адекватно оцінити свою поведінку та поведінку чоловіка і примати рішення.
ША! я прийшла!• 18 февраля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Будь ласка)
Любіть себе, піклуєтеся про себе)
Вірю в Вас❤️