Непереможна• 14 февраля 2024
Палео, ваші відгуки?
Овочі, фрукти, мясо, риба та яйця.
Заборонені зернові продукти, молоко, бобові, цукор.
Хто пробував цю дієту, які результати у вас?
Їжак в панчохах• 14 февраля 2024
Головне дефіцит калорій, якщо хочете схуднути, а їсти можна все.
Всміхайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Не знаю. Утром кофе без ничего и кусочек шоколадки, в обед и вечером то же самое, посмотрела - еле в день получается 200 ккал. А не худею🤷🏻♀️
Крем для арбуза• 14 февраля 2024
Я виключила крупи і стала гірше виглядати шкіра, не робіть цього. Віт групи б потрібні жінкам.
Крем для арбуза• 14 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Жах. Так ви тільки розжирієте більше.
Їжак в панчохах• 14 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Удивительно что вы вообще живы с такими издевательствами над организмом.
Їжак в панчохах• 14 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Каші потрібні, це складні вуглеводи, їх не можна виключати з раціону.
Патриоточка• 14 февраля 2024
у мене АІТ і тому пробую АІП, це як палео але ще є обмеження по овочам - не можна пасльонові.
в принципі мені стає краще, вага потихеньку сходить
Крем для арбуза• 14 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я вже давно все повернула, але перевірила це на собі. Краще б послухала порад.
Всміхайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Жах. Так ви тільки розжирієте більше.
Почему? Дефицит же
Млинець Мій• 14 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Так начните есть нормально и похудеете
Всміхайлик• 14 февраля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Так начните есть нормально и похудеете
Когда ем нормально, набираю наоборот(
Млинець Мій• 14 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Когда ем нормально, набираю наоборот(
Это невозможно
Из ничего жир не синтезируется
Поросенка• 14 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Вы давно на АИП? Сколько планируете? Я неделю назад начала, но пошло ухудшение кишечника. Возможно, из-за зелени и овощей, а может, из-за пробиотиков которые принимала. Пока держусь, пришлось ввести рис пару раз.
Патриоточка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
поки що два тижні, не знаю скільки зможу протриматись.
сьогодні закінчую курс хрома, треба найближчі дні здати аналізи бо є підозра що хром погіршує засвоєння Т3 і Т4 з таблеток.
а потім буду здавати раз в місяць і дивитись як організм реагує на АІП, якщо будуть позитивні зміни то думаю що це буде стимул не зриватись
Поросенка• 14 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
поняла, спасибо! Я читала, что рекомендуют не дольше 3 месяцев, т.к. ограниченный набор продуктов. Мне очень не хватает яиц и орехов, но именно их я подозреваю больше всего как триггеров. Ну глютен и молочка то понятно, что исключены
Держитесь! У нас всё получится
Патриоточка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
Держитесь! У нас всё получится
я зробила аналіз на харчову алергію, мені не можна якраз ні молочку, ні яйця, ні глютен.
хоча яйця я теж з дитинства обожнюю в будь-якому вигляді, складно без них.
а ще в заборонені потрапили ікра, вишні і часник. так дивно :)
я пробувала раніше, але зірвалась.
в групі по щитовидці пишуть адміни що не менше року. там же список вітамінів і мінералів на сторінку які треба приймати :)
я пробувала раніше, але зірвалась.
Поросенка• 14 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
я пробувала раніше, але зірвалась.
Ох, самая вкуснятина в запрещенке))
Я сейчас в США, не могу сдать такой анализ. Вот приходится элиминацией определять. Дома только лактозную непереносимость С/С выявила, хотя 45 лет просто обожала молочку во всех видах. Трудно было отказаться от нее, но видимо, она тоже свою лепту внесла в нынешние проблемы с ЖКТ
вычитала у Елены Корниловой:
Определить пищевую непереносимость можно с помощью анализов, элиминационной диеты или аюрведического теста. Тест из аюрведы, несмотря на простоту, дает весьма достоверные результаты. За 5 минут до употребления продукта измерьте пульс. Если через 5 минут после еды ваш пульс повысится более чем на 10% - вы не переносите данный продукт.
Стала на это обращать внимание - а так и есть, на хлеб, кукурузу и творог пульс учащается. Это из такого явного
вычитала у Елены Корниловой:
Папина дочка• 14 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Це не для схуднення
Папина дочка• 14 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
Ох, самая вкуснятина в запрещенке))
вычитала у Елены Корниловой:
Спитаю у свого аюрведиста, чи знає він про такий тест))) а то раптом він чогось не знає за роки навчання в Індії))