Кундалина• 14 февраля 2024
Чоловік не подарував квіти на 14
Вчора створювала тему,що квіти не подарує на 14,от воно і так сталося
Ермолайчик• 14 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Не обезцінюйте чужі проблеми, це дійсно проблема, бо чоловік має проявляти увагу і любов до жінки.
А увага і любов - це букет на 14 лютого?
Для мене це дещо інше, ніж букет в тридорога в День маркетологів (закоханих).
ВерСаСе• 14 февраля 2024
Ответ дляНесу добро людям
а с чего вы взяли, что автор хочет веник а не красивый букет?
Не вижу разницы)) детский сад с этими букетами
Леди_на_драндулете• 14 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Так, нормальний чоловік не допустить щоб його жінка залишилася без квітки в цей день або ж хоч привітати словами обійняти, в мене цього не має взагалі, я думала, що хоч в цей день романтичний він проявить увагу, але жодного слова, жодного натяку, це жорстоко по відношенню до мене.
Несу добро людям• 14 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
А я вижу всегда.
Очень люблю красивые цветы.
Ермолайчик• 14 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну так Ваша проблема не тільки щодо сьогоднішнього дня, а загалом. Міняйте чоловіка або міняйте чоловіка
Леди_на_драндулете• 14 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
Я думаю про це, але в мене нікого не має на горизонті).