На день Валентина, ДН, Новий Рік, річницю і інші дні.
А ви як святкуєте?))
Vik_tori07• 14 февраля 2024
Ответ дляcoloritka
Ніяк. Чекаю чоловіка з піцою. І включила новий фільм.
День сумний для мене(
Почему?
StrawberrySunset• 14 февраля 2024
Я пришла после курсов и тренировки очень уставшая, муж до сих пор на работе, так что никак не праздновала
Girly_girl• 14 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
фото
Подскажите пожалуйста, у вас там стена светлая? И где заказали проектор? Спасибо)
Ответ дляGirly_girl
Так біла, на алі експресі і ще купа дівчат там замовили по моїй рекомендації
Girly_girl• 14 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Класс
Спасибо, а есть какая-то ссылка у вас или по каким словам можно найти ?
Ответ дляGirly_girl
Класс
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! грн.2,028.08 71% Off | Transpeed Projector 4K Android 11 Dual Wifi6 200 ANSI Allwinner H713 BT5.0 1080P 1280*720P Home Cinema Outdoor portable Projetor