БезникаЯ• вчера в 15:40

На співбесіді питають про лікарняні

Типу ,що ніхто не буде терпіти людину ,яка надовго піде на лікарняний через дитину наприклад
Тобто що я не маю права буде сходити на лікарняний свій чи через дитину в разі чого?

Якщо говорити за чоловіка то його зп в 10 разів більша за ту що мені пропонують на цьому місці,тобто фактично ми за його зп і живемо і все все ,то в разі чого кому вигідніше на лікарняний піди йому чи мені?
А взагалі це норм вимоги від роботодавця?
Мост_Устал• вчера в 17:23
Ответ дляБезникаЯ
І що це змінить?
Лікарняні сприймаються значно простіше і звільнити складніше.

Крапипопка• вчера в 17:24
Ответ дляПожарник
Не дивно.
Ви завжди були такою чи в декреті так отупіли, що навіть чоловік не вивозить?
Можете не переживати, вас на роботу навіть шарашкіна контора не візьме.
Та високі стосунки в сім´ї, що чоловік гонить на роботу, при цьому йому плювати хто буде сидіти з його дитиною на лікарняних.
Хоча няня коштує 10% від його зп максимум (не кожний з день вона потрібна в цьому випадку)
Голова колгоспу• вчера в 17:26
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді не працювати ,якщо в тебе дитина є?
Либо работа, либо ребёнок. Выбирайте...
Поэтому наша страна и вымирает
Карамелька• вчера в 17:26
Ответ дляКрапипопка
Автор ніде не писала про зп чоловіка наче. Чому вирішили про 200К? Чи десь писала?
Крапипопка• вчера в 17:26
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви можете працювати там, де ваша зп буде покривати витрати на няню
Так 20к покривають. Няня ж не кожен день потрібна. Але автор хоче більше.
Крапипопка• вчера в 17:31
Ответ дляКарамелька
Писала.
Каже 200к, і грошей геть не вистачає ні на що. )
Цікаво, на що він витрачає.
Мій має менше, дітей більше, а няня, якщо мені треба, без проблем наймається.
І не так щоб економимо. Можна сказати зовсім не економимо.
Отжигающая• вчера в 17:28
Ответ дляДА да да
Я вам честно ответила,но не то,что вы мечтали услышать. В международной корпорации мечтают оплачивать ваши больничные из кармана компании. Они создавались для вашей лучшей жизни...
Как раз наоборот, у меня муж работает в международной компании в Украине, всё официально, согласно КЗОТ, отпуск 24 дня, больничные, даже дают доп выходные на некоторые праздники, которые с войной стали рабочими днями.
Детям сотрудничков дарят хорошие подарки на Рождество.
И вообще относятся хорошо к людям, потому что это нормально.

Пэрисхилтонша• вчера в 17:29
Поэтому я искала вариант с удалённой работой.
Отжигающая• вчера в 17:31
Более того, международная компания, публикует отчёт сколько женщин устроено на работу, сколько на руководящих постах итд
Любая дискриминация это пятно на репутации.
Витворунка• вчера в 17:31
Ні, не норм. Ситуації бувають різні. А ми не роботи.
Н@Диете• вчера в 17:34
Ответ дляБезникаЯ
А як інакше?
Кинути дитину чи в садочок із температурою вести?
Ваша дитина хворіє щотижня чи що?
Витворунка• вчера в 17:35
Ответ дляДА да да
За 30 лет работы я на больничном была два раза:
- перелом
- операция(10 дней)
Вы хотите мне сказать,что я должна работать,чтоб официально оплачивать больничный вам?
На зачем мне такой работник?
А до чого тут саме ви? Є законодавство. До речі, лікарняні по догляду за дитиною сплачує держава.
Бджолина королева• вчера в 17:41
Ответ дляБезникаЯ
Автор, ребенка вы рожали для себя. Не для работодателя или коллег, которые должны будут вашу работу делать за вас в период ваших больничных.
Не усложняйте никому жизнь. Продлите себе декрет или нанимайте няню если ребенок заболеет.
Обращеница• вчера в 17:45
рахуйте.припустимо жінка йде на лікарняний на тиждень.
питання:
1. Хто виконує її работу
2. Де береться додаткова оплата той людині яка виконує цю роботу.
Сразу відповідь на 2 питання. Ці гроші ніде не передбачувані. тому людина на лікарняному і не працює і отримує гроші, а люди які працюють за неї- дулю з маслом. тому ніхто не хоче працювати з людьми, які ходять на лікарняняні
Бегущаяпо• вчера в 17:48
Ответ дляБезникаЯ
Так я не можу гарантувати чи буде дитина часто хворіти чи ні
Тоді сидіть вдома.
В мене теж дитина, спочатку няню оплачувала на цілий день, потім мама змогла допомогти. А далі дитина сама вже змогла бути, бо виросла, і моя зарплата за цей час виросла.
Але і працювала, а не вдома соплі витирала.
Безсовісна кума• вчера в 17:49
Я было на минуту подумала, что автор моя бывшая сотрудница. Я правда такого за всю свою рабочую деятельность не видела. Проработала у нас 7 месяцев, хотя проработала - сказано громко. Ее изначально брали что бы каждый из сотрудников могу скинуть на нее свой кусок работы и тем самым получил возможность нормально ходить на больничные и в отпуск, с чем с 22 годом и урезанием штата была реальная проблема, ибо взаимозаменяемых людей в команде нет. Она отработала месяц и понеслось: у нее первоклашка, а потому больничные начались уже в сентябре, 3 раза по неделе. Ну мы подумали с кем не бывает и вошли в положении. Коллега засобиралась в долгожданный отпуск, присматривала путевки на октябрь и тут новенькая ’А я не смогу тебя заменить, у меня уже куплены путевки на тот период, еще до утройства на работу к вам’. Мы выпали. Начальство объяснило человеку, что в отпуск обычно ходят через пол года, она за свое мне надо у меня горят путевки. Коллега расстроилась и отложила вопрос пока та типа вернется, хотя ей добро так начальство и не дало и она укатила на отдых без разрешения, прислав поддельную выписку типа от врача. Не успела она выйти, начальство как раз само в отъезде, что бы решать с ней вопрос, и с операцией загремела наша другая коллега на месяц. Стоял горячий сезон, все думали она сейчас перехватит работу, но потом у нее стабильно весь месяц: 2 дня в офисе, день - то срачка, то пердячка. Проект закрыли всем с хорошей премией кроме нее о чем даже не стали умалчивать и она устроила скандал и снова аккурат перед НГ ушла на больничный и вышла из него уже в средине января. С ней провели беседу, что пора расстаться, а она справку что мать одиночка и ее так просто не уволить. Еле сдыхались короче.
Бегущаяпо• вчера в 17:50
Ответ дляБезникаЯ
Бо треба
Кому?
Бегущаяпо• вчера в 17:51
Ответ дляЯ не в теме
Не обов´язково дитина так хворіє.
Майже завжди.
Бегущаяпо• вчера в 17:52
Я автора пізнала, це її тема що чоловік насварив за витрачені гроші на сковорідку

Грабля• вчера в 17:52
Ответ дляДА да да
- перелом
- операция(10 дней)
На зачем мне такой работник?
Ви шо не хворіли на ковід?)
Вельми шановна• вчера в 17:55
https://uafix.net/serials/u-margo-problemi-z-grosh...
Бегущаяпо• вчера в 17:56
Ответ дляВимагаю спілкування
А я подивлюсь, тут одні роботодавці сидять 🤣
Да я б не взяла, да нащо мені таке треба
Корона геть мізки перетисла.
Я найманий робітник. Який має справи з колегами і командою і не погоджуюсь задарма робити чиюсь роботу, поки якась курка буде на лікарняному соплі витирати і гроші отримувати, в мене теж діти, чоловік. І я теж хочу бути вдома.
Вельми шановна• вчера в 17:58

(фото сразу не вставилось)
НетЕщеНаверное• вчера в 18:00
Ответ дляБезникаЯ
Так у вас і чоловік є, у якого зп у 10 разів більша, ніж та, яку вам пропонують... То можна не працювати. Як? Мовчки.
БезВзяток• вчера в 18:03
им надо работник,а не матьгода.
Всміхайлик• вчера в 18:05
Ответ дляБезникаЯ
Так чоловік не терпить вдома коли сиджу
Так ему шашечки или ехать.Обьясните ему,что на больничных с ребенком будет сидеть только он.Он готов потерять деньги или работу?
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:09
Ответ дляДА да да
Я ,как работодатель, спрошу у вас
- первые дни больничного оплачиваются из моего кармана...ваши две недели в месяц я половину оплачу из моего кармана..за то,что вы умница и красавица играете в ’хорошую маму’???
Так і працювати — кілька днів Ви з дитиною сидите, кілька чоловік, бабуся приїхала, няня прийшла, з соплями в садочок повели ( в кінці хвороби).
Так ми всі перші роки садочка і жили.
Оле Лукойе• вчера в 18:11
Ответ дляВитворунка
’Лікарняні по догляду за дитиною’ ? Что это ?
Оле Лукойе• вчера в 18:14
Ответ дляГрабля
Ви шо не хворіли на ковід?)
А что , болеть ковидом - это обязательное условие ? Я не болела . И что ?
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:17
Ответ дляБезникаЯ
Ні ,ми не можемо дозволити ніяких нянь ,в нас купа рахунків
Автор, навіть якщо оплата няні приблизно коштуватиме Вашу зарплату, це все одно робота на перспективу, бо через рік вже зарплата підвищиться, а дитина хворітиме менше.
Таке життя.
Доречі, скільки дитині?