Жерица ночи• 15 февраля 2024

Миомы матки. Низкий феритин

Кто как справляется с такой напастью? Из за миом падает ферритин.
КаРаКаТиЦа• 15 февраля 2024
Удалила

ЯНаПэПэ• 15 февраля 2024
Ви ж розумієте, що залізо ви надмірно втрачаєте підчас місячних саме через свої моїми? Звідси вихід: або прибрати моїми, або зробити місячними менш рясними та тривалими, тобто впливати на це медикаментозно. Пити препарати заліза в цій ситуації добре лише для фармпромисловості
Сиренькая• 15 февраля 2024
Видаляйте міоми і відновлюйте феритин
Навіщо ви їх в собі носите?
Teonaa• 15 февраля 2024
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Через півтора роки!!!аж потрапила до лікаря, хоп - знов одна. Стала вжвічі менша.
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Але гемоглобін завжди був 105-110, а зараз 127, було раз взагалі 137! В житті такого не бувало. Тож може і іеритин зараз високий, взагалі новості будуть) (місячних нема ж)
Хто сказав що через міоми він падає? Вони що, кровоточать?😳
ОбережнаЯ• 15 февраля 2024
Як почуваетесь із таким рівнем феритина?
ЯНаПэПэ• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Моїми провокують рясні та тривалі місячні. Через це втрачається залізо і організм не встигає за місяць його накопичити знов
Сиренькая• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Міоми дають кровотечі при місячних
Тому феритин і на нулі
Teonaa• 15 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Видаляйте міоми і відновлюйте феритин
Навіщо ви їх в собі носите?
Що значить видаляйте
З 2015 є міома, жоднн лікар не сказав видаляти. Хірург хіба що - ну а що ввн ще може порадити, я б теж, якби була хірургом, радила б так😂
І то, він проконсультував щодо операціі - ціна, ризики…, а потім ввечері передзвонив і сказав що все таки ще 4 міс пробуйте завагітніти (не вихрдило, шукала причину ж), і як не вийде то тоді знов до нього. Но все вийшло. Міома зараз вдвічі менша, далі спостерігання🤷‍♀️
Горлаю зрання• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Ну у меня были кровотечения с кусками размером с ладонь и иногда поездками по скорой, чтоб остановить кровотечения…. Сделала эмболизацию маточных артерий.

ОбережнаЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Коли місячних нема міома зменшується до мінімальних розмірів. Якщо не заважає то її не трогають. Втручання потрібно коли падає гемоглобін і це впливає на здатність жити повноцінним життям.
Сиренькая• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Що значить видаляйте
Взагалі то це не вам була відповідь, а автору теми
Вона страждає від кровотеч і з цим треба щось робити
Або видаляти все або гормони пити
Тень льва• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Що значить видаляйте
Якщо не турбують і нема кровотеч то спостерігають. Якщо кровотечі то вже рекомендують видаляти
Малая еще та• 15 февраля 2024
Автор, у вас обильные месячные? Почему вы решили, что из за миом падает ферритин? Есть миома, наблюдаю, не увеличивается... ферритин низкий, месячные не обильные
Брюльтик• 15 февраля 2024
У мене з міомою феритин був 3, я постійно хотіла спати, ледь не втрачала свідомість. Видалила, бо кровотеча не припинялась більше місяця, це був жах, я з переляку побігла на операцію. Через два місяці після феритин був уже 32.
Автор, якщо втрачаєте багато крові, то це показання до видалення, бо міоми видаляють через їх симптоматику.
Ось моя, наприклад, ледь влізла в півлітрову банку, у дівчини з сусідньої палати - в 3-х літрове відерце.
Форс мажор• 15 февраля 2024
Ставила мирену - обильность ушла. Пила после ещё ОК. Миома не растёт , никто не говорит ее удалять.
Я тертий жук• 15 февраля 2024
Ферритин может біть низким и по другим причинам. На пример, плохо усваивается железо из пищи.
А обильніе месячные только усугубляют.
Сиренькая• 15 февраля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
А обильніе месячные только усугубляют.
Якщо обільні місячні, то як би воно з їжі не засвоювалася, організм не встигає зробити запаси до наступних місячних
Крошечка-хаврошечка• 15 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Маю міоми
Була одна. Народила - вже три😳
Феритин я ще не дивилась з часу пологів
Я вас удивлю. У меня гемоглобин 129, а феритин 5.
ШанельКуКу• 15 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня точь в точь
Это называется скрытая железодефицитная анемия

Teonaa• 16 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А чим) я в курсі що це не завжди взаємопов‘язані речі