Пузата Хата• 15 февраля 2024
Как сделать заказ с Iherb в Украину
Мне нужно несколько купить Бадов , но ни разу не делала заказ. Подскажите как правильно сделать заказ и как быстро прийдет.
PORKA• 15 февраля 2024
Зареєструйтеся і замовляйте, вартість товарів вибирайте у доларах, щоб не було подвійної конвертації. І на перше замовлення є промокод, в гуглі пошукайте, буде вам 20 чи 24% знижка.
Фуліганка• 15 февраля 2024
Тільки мін замовлення 50 дол, як я зрозуміла. Щоб була безкоштовна доставка
ВыФсеВрете• 15 февраля 2024
Ответ дляФуліганка
ого...
PORKA• 15 февраля 2024
Ответ дляФуліганка
Від 55 доларів.
Пузата Хата
• 15 февраля 2024
Ответ дляФуліганка
Не будет так много , спасибо
Пузата Хата
• 15 февраля 2024
Ответ дляБанка з медом
Там все просто, идет 10 дней примерно
Спасибо, думала быстрее
PORKA• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Не будет так много , спасибо
Тоді буде доставка десь 4 долари.
Царевна_несушка• 15 февраля 2024
Можете пошукати в продавалці або на олх ті бади,що вас цікавлять. Дуже багато хто продає.
Фуліганка• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Скажите ещё, витамин Д с Iherb хороший или лучше с аптеки
Я там замовляла і крем для обличчя і шампунь. Звісно і вітаміни хороші, там є відгуки. То може й назбирається для безкоштовної доставки
Царевна_несушка• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Пишуть,що кращий. Дітям завжди там беру.
Пузата Хата
• 15 февраля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую , як виглядає , може зараз знайду на Кідстаффі
Царевна_несушка• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
А скільки дитині?
Пузата Хата
• 15 февраля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
А скільки дитині?
Дорослому та дитині 12 років
Банка з медом• 15 февраля 2024
Царевна_несушка• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Дорослому та дитині 12 років
В мене маленькі ще, то вам такі не підійдуть. Можете на iherb проглянути по відгуками,а потім у продавалці подивитись, ще можете теми пошукати, часто дівчата питають за ці добавки.
Істеріомама• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Не будет так много , спасибо
Можно с кем-то объединиться. С подругой, например.
Крим мій• 15 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Хороший
На перше замовлення знижка 20% за кодом NEW20
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Складаєте товари в кошик, вводите по черзі рефкод та промокод на вибір, обираєте вид доставки, валюту $, переходите до оформлення
Спочатку заповнюєте свою адресу, можна російською\українською. Вводите в рядку пошуку назву міста або вулиці та обираєте відділення на мапі, в даних для митниці заповнюєте свою адресу. Підходить будь-яка Віза або Мастеркард у гривнях або доларах, а також віртуальна Віза Привату, яку можна замовити через Приват24 (Налаштування/Замовлення карток)
ПЕРЕВІРТЕ ПЕРЕД ОПЛАТОЮ!!! чи вибрано на сайті долари, чи відкрито картку для оплат в інтернеті та встановлено достатній ліміт (можна змінити в Управлінні карткою/рахунком у Приват24 або на гарячій лінії), чи вистачає грошей у грн. по курсу Привата для карт , застосовані всі коди
ЯКЩО ОПЛАТА НЕ ПРОЙШЛА, не скасовуйте замовлення, після отримання листа ’Термінове питання на ваше замовлення’ перейдіть за посиланням з нього або зайдіть в Змінити замовлення і натисніть Завершити оплату або внесіть дані картки повторно після поповнення/зміни ліміту. Чат iherb знаходиться в Контактах, з 9 до 17 у будні дні російською мовою
ЯКЩО КОДИ ЗЛІТАЮТЬ або виникають інші проблеми при замовленні , почистіть куки, змініть браузер або використовуйте додаток
Кожен товар з розділу Пробники можна замовити за акційною ціною тільки один раз, один пробник на замовлення! Розпродаж, категорії та бренди тижня - розділ оновлюється щосереди о 20-00
🔴ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Бешене сарі• 16 февраля 2024
Я зарегистрировалась, выбрала себе БАДЫ,оплатила. Пришла посылка на новую почту,пошла забрала. Да и оплата действительно в долларах, банк в гривне не давал:(((