Світлана-bf47• 15 февраля 2024

подскажите десертик с творогом и орешками так чтобы без запекания

Есть пачка творога и микс орехов, хотела бы приготовить десерт но не запекать ничего, есть идеи может быть?))
автор Світлана-bf47 • 15 февраля 2024
нашла вот такой рецепт но тут еще и чернослив нужен а у меня его нет как можно переделать но чтобы не банально что ли

Tammy21• 15 февраля 2024
Ну сернік же))) А зверху вершками арт 18+)))
автор Світлана-bf47 • 15 февраля 2024
Ответ дляTammy21
поділіться може своїм рецептом, в мене ще авокадо але думаю то вже не туди. Просто з´їсти сир та горіхи якось не хочу
Tammy21• 15 февраля 2024
Ответ дляСвітлана-bf47
Крок 1 -- протираємо сир, додаємо вершки, цукор, мед і взбиваємо.
Крок 2 -- обмазуємо чоловіка в усіх стратегічних місцях.
Крок 3 -- садимо його на стільчик і фоткаємо для онліфанс.
Крок 4 -- зі спокійною душею їдемо до Польщі, поки він намагається себе від сидіння віддерти.
А, ще ж 🥑... Забрати з собою та смачно хрустіти у вагоні. Разом з кісточкою.