Ластоноша• 15 февраля 2024
Це так приємно)
Вночі не спала. В день заснула прямо з ноутбуком і телефоном в руках. Прокидаюся: я вкрита пледиком, телефон на зарядці, поруч улюблені м´які іграшки дітей. Ноутбук на столі і також заряджається.
Діти побачили , що так сплю , вкрили, забрали гаджети і принесли свої іграшки , для кращого сну. ( Сини 10 та 9 років)
Може я все таки хороша мама?)
Ластоноша
• 15 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
❤️ ви щаслива жінка
Як жінка спірне питання. А от як мама так) щаслива
Ниф_ниф• 15 февраля 2024
Звісно хороша 🙂, і діти мімішні. Бажаю, щоб не переросли і залишалися такими ж турботливими і надалі. А то буває, поки діти малі, то няшкі, а як підлітками стають, то все змінюється, а ти думаєш - де ж ті мої квіточки ділись
Ластоноша
• 15 февраля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Ой, дякую 😊
Так сподіваюся, що збережеться ця турбота один про одного. Я аж розплакалася оце
Гага Газу• 15 февраля 2024
У меня доча не сильно ласковая поэтому когда просто подойдёт поцелует балдею или принесет мне вкусняшку а бывает платочком слезы вытирает, когда то обнимала меня когда я кричала на нее по учебе в начальных классах..успокаивала
Теща дочки• 15 февраля 2024
Звісно, так і є)) дитяча любов - вона особилива
Тішуся з вашої розповіді, автор!
Пам´ятаю, колись сильно захворіла, різко піднялась температура і з роботи насилу доїхала - транспорт став, таксі не їхало довго дуже - сніг великий, а сил іти не було просто. Приїхала додому, температура 40, мене трусить, моя донечка 5 років якось примудрилась притягнути таз із гарячою водою для ніг, і допомагала роздягатись, кутала мене ковдрою, пильнувала. Скоро їй 17, часто згадую і дякую за те)) це зворушливо так
Тішуся з вашої розповіді, автор!
Пуки-куки• 15 февраля 2024
А я катаюсь к сыну в другую страну. К моему приезду он печет торт, покупает мне запас еды, чтоб я могла перекусить с дороги. В праздники мне доставляют цветы. Вроде мелочи, но я рада, что сын вырос внимательным и заботливым.
А в подростковом тоже был период колючки , через это все проходят.
Я така бойова• 16 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Сподіваюсь, ви дітям про це сказали)