Червона ікорка• 15 февраля 2024

Порадьте кроватку для новонароджених

Буде перша дитина не знаю на що потрібно звернути увагу при виборі кроватки. Подобаються тканеві на колесах, але дивлюсь що вони до пів року, не хочу потім так швидко замінювати. Ще дивлюсь кроватку трансформер типу 9в1, що спочатку кругла а потім все більшу можна робити, не знаю наскільки практично та зручно.
Порадьте який варіант буде хороший, бажано з фото якщо не важко 🙏
Люблю Украину• 15 февраля 2024
В мене 3 дітей, кожного разу купувала ліжечко і кожного разу вони спали зі мною ;)
Мені подобалось те ліжко, що до пів року, його приставити можна до свого, але ми ним користувались перші 2 місяці.
Эт вернячОк• 15 февраля 2024
самая простая, я бы сейчас вообще сборный манеж тканевый взяла и хороший матрас
Люблю Украину• 15 февраля 2024
Беріть те яке вам подобається! Це ж ваша перша дитина
автор Червона ікорка • 15 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Та ось теж дивлюсь на таку, але коштує не дуже дешево аби на пару місяців брати, потім нову купувати(
Дивлюсь що багато зараз купують саме приставні тканеві на колесах
автор Червона ікорка • 15 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Подобатись то одне, а от аби зручна була, не знаю на що звертати увагу за це питаю
Люблю Украину• 15 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
От колеса в нашого ліжечка зовсім погані( чіко). По нашій підлозі їздити не хотіли.
А бажано щоб їздили , як для мене, можна і заколихати. Але є діти які не сплять при колихані.
Люблю Украину• 15 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Основне це матрац, на нього зверніть увагу, почитайте які бувають. У верес гарні ліжечка наче. Дивіться щоб з якісних матеріалів, щоб не було токсичного запаху і тд
Ушла и Пришла• 15 февраля 2024
В мене діти вже підлітки. Син в звичайному ліжечку з колесами,дочка я брала geoby з колискою на підвісах і теж з колесами, і ліжко росло. З народження діти спали в своєму ліжку( гв було), з року в окремих кімнатах.
Olya-6c17• 15 февраля 2024
Тканевая это пылесборник .9в 1 не видела .Взяла бы самую обычную.Часто дети в них не спят и позже все равно будет другая.
Марія -bb82• 15 февраля 2024
Я спочатку хотіла деревʼяну. А потім зупинилась на тканевій Chico next2me forever. Із-за того що її можна легко передвигати, коли тривоги наприклад чи за іншої необхідності. І також дитина битися не буде об дерево, коли буде вставати в ліжку вже. І вона до 4 років, і може бути як пристав на спочатку
Криниця щастя• 16 февраля 2024
Беріть звичайну. Про ту яка трансформер читала не дуже хороші відгуки. Ми взагалі взяли б/в, а дитина спить зі мною, то ж не жалкую, що взяла не нову, якби зараз то взагалі не купляли би.