lawyer2006• 15 февраля 2024

Куди дівається кохання? Чому люди розлучаються?

От я ніяк не збагну- чому люди одружуються тільки у зв"язку з сильними почуттями і впевненістю, що вони дві половинки до смерті, що це доля, що вони, немов рідні люди, а потім це все зникає безслідно...А ще буває залишається ненависть і злість. Як такі метаморфози можливі? Напишіть, які конкретно у вас причини були, які ви двоє проговорили вслух і визнали за істинну причину розлучення. Може і не було того кохання насправді? Чи може кохання це видумка із фільмів, а є лише статева пристрасть?
anna_2014• 15 февраля 2024
Гормоны , слышали про такое?

lisa2101• 15 февраля 2024
Много причин на самом деле. Одна из - кто-то из пары идёт вперёд, другой остаётся на том же уровне развития.
Мариша_84• 15 февраля 2024
Нікуди воно не зникає це кохання. Люди просто помилково приймають стосунки за кохання. А потім коли дійсно закохуються розуміють, що то було не кохання зовсім
автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляМариша_84
О, це більш твереза думка. У вас так було?
Мариша_84• 15 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
Так. Перший шлюб був помилкою:(
Lilian-nochka• 15 февраля 2024
Гормоны утихают,а трудиться и брать ответственность не научились,вот и ищут’любви’
sur_sur• 15 февраля 2024
Ответ дляМариша_84
І так декотрі багато разів)
Coffee is Love• 15 февраля 2024
Ну покохалися кілька років і розлучилися, не бачу проблем. Ніхто ж не вмер, всі здорові та щасливі, просто з іншими людьми.
lisulya• 15 февраля 2024
Во время женитьбы/замужества руководит инстинкт размножения. Потом он успокаивается и ’розовые очки’ падают

автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляlisa2101
Так кохання ірраціональне: люблю просто так, сама не знаю за що.
Nimfa77• 15 февраля 2024
Любовь разбивается о быт)
Не правильно выбирается формат ’семьи’.
Люди не верно оценивают уровень задач в браке и свои силы.
Имхо
автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляCoffee is Love
Якщо рішення взаємне і всім добре, то так. Але, як бачимо, тут багато страждань в одного з пари, розбите серце і відчай до кінця життя.
ШелдонК• 15 февраля 2024
Немає ніякого кохання, гормони грають, люди хочуть сексу, от і все. Просто потяг, інстинкти, а таке не живе довго. Я не вірю, що є на цьому світі люди, які розуміють, що таке справжнє кохання.
lisa2101• 15 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
Это по-началу. Потом, как тут писали, гормоны утихают и начинается быт, который по-тихоньку засасывает. И мы в наше время уже разучились сглаживать ситуации. У нас или чёрное или белое. На эмоциях уходят. Это тоже как вариант.
автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляLilian-nochka
То все таки кохання в чистому виді не існує: гормони та взаємне задоволення потреб? А с милим и рай в шалаше?
Coffee is Love• 15 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
Це неминучий етап кожного життя.
Пропрацьовувати з психологом, якщо не здатний сам впоратися, які ж ще можуть бути варіанти?
автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляШелдонК
Я теж
Nimfa77• 15 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
Що таке ’кохання в чистому виді’?
автор lawyer2006 • 15 февраля 2024
Ответ дляNimfa77
Що таке ’кохання в чистому виді’?
Священне кохання без умов, буть просто поряд і я вже щаслива.

VivaForever• 15 февраля 2024
Ответ дляNimfa77
Що таке ’кохання в чистому виді’?
Безусловная любовь,когда просто любишь и ничего не требуешь взамен
lisa2101• 15 февраля 2024
Ответ дляCoffee is Love
А зачем? В жизни должен быть прогресс. Чего-то достигать вместе, будь-то дети, материальное благополучие. А так бегать от одного к другому... Какой смысл.
Nimfa77• 15 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
Что такое ’Священне кохання без умов’? безусловная любовь?
Она возможнв только к детям, но не к партнеру, которого выбираешь на основании своих потребностей... имхо
Nimfa77• 15 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
это к детям такая любовь и все
Coffee is Love• 15 февраля 2024
Ответ дляlisa2101
За емоціями
Для когось саме це і є прогрес, відчуття бажання, кохання.
А досягати перераховане вами можна і в різних стосунках, і навіть без них, ніхто ж не заважає.
VivaForever• 15 февраля 2024
Ответ дляNimfa77
это к детям такая любовь и все
Или к человеку с которым не живёшь)
Nimfa77• 15 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
Или к человеку с которым не живёшь)
к сожалению, но нет)
VivaForever• 15 февраля 2024
Ответ дляNimfa77
к сожалению, но нет)
Вы живёте с мужчиной и ничего от него не требуете не ждёте? Он и так всё делает для вас? Угадывает мысли?
Nimfa77• 15 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
сорри, я не заметила ’НЕ’ в вашем посте)
lisa2101• 15 февраля 2024
Ответ дляCoffee is Love
За емоціями
Не знаю. Каждому свое. Я в своей жизни нагулялась сполна. Мне теперь нужно, что б был рядом человек, на которого можно опереться.
darkhorse• 15 февраля 2024
Писала. Писала. А анонимов нет…..