Білий Лосик• вчера в 17:07
Пошук чоловіка
вирішила я таки піти на сайт знайомств
ну і щоб не було розчарування, треба зразу розуміти кого я шукаю і що я можу дати у вдповідь
чоловік. високий, стрункий, стриманий. хобі - заробляти гроші, ходити в спортзал, грати в теніс. бажано темне гарне волосся
в мене такі ж інтереси. емоційна, багато енергіі. люблю відпочинок тюленя
мета - гарно проводити час разом 1-2 рази в мсяць. інколи разом снідати чи вечеряти
мені все одно чи він одружений
які в мене шанси?
на що ще порадите звернути увагу? взагалі, поділіться досвідом
мені все одно чи він одружений
які в мене шанси?
Білий Лосик
• вчера в 20:35
Ответ дляНеместная Я
Где вы живёте и сколько вам лет? Я бы сказала что если не в Украине (в Украине просто не знаю) и вы хорошо выглядите, то вполне себе сможете найти кого-то без особых проблем, если конечно вас не надо финансово содержать.
Я искала мужа на сайте знакомств и плюс минус таких как вы описываете нашла не мало. При этом мне было 39, но я отлично выгляжу и у меня хорошая работа.
дякую за підтримку
приблизно така сама ситуація і в мене
Шкварочка• вчера в 20:36
Ответ дляMs. Iphone
И,да, не умеете вы лгать. Человек,который любит тишину никогда не полюбит Киевское утро с ажиотажем.
Вы ,или трусы оденьте, или крестик снимите( ’честная вы наша’)
Київ це село)
Білий Лосик
• вчера в 20:36
Ответ дляШкварочка
Якого віку шукаєте та якого віку ви?
мені 45. шукатиму, мабуть 40-52
Шкварочка• вчера в 20:41
Ответ дляБілий Лосик
ні. не тільки для сексу. в теніс пограти. кудись на вихідні недалеко поїхати. зустрітися зранку про щось поговорити. і бути корисним один одному в проф сфері
На жаль чоловікам це не цікаво
Шкварочка• вчера в 20:42
Ответ дляБілий Лосик
я збиралась на якийсь тіндер піти. ФБ взагалі не веду. заходжу туди раз в рік
Там одні дрочери
Шкварочка• вчера в 20:44
Ответ дляБілий Лосик
мені 45
Напише тоді як ваші успіхи пізніше,цікаво почитати чи знайти когось
Без образ
Шкварочка• вчера в 20:47
Ответ дляБілий Лосик
так. 1 доросла дитина
це із розряду ’після 40 кожен починає злітати з котушок по-своєму’
от чому б і не спробувати щось нове
Так чоловіки зазвичай пишуть на 20-30 молодшим за себе дівчатам
Всім шампаньського• вчера в 20:53
Ответ дляБілий Лосик
я свою думку написала. чого ж не маючи своєї точки зору
але мені цікаво почути думку тих, хто вважає, що мій вибір дивний. просто цікаво, що такі люди вибирають
автор . моя подруга поехала развлечься в Италию и не вернулась, там нет ейджизма и вырубки мужчин
Білий Лосик
• вчера в 20:58
Ответ дляШкварочка
На жаль чоловікам це не цікаво
хто ви, що розписуєтесь за всіх чоловіків світу?
Білий Лосик
• вчера в 21:00
Ответ дляШкварочка
ну це ваш досвід
Білий Лосик
• вчера в 21:00
Ответ дляВсім шампаньського
італійські чоловіки мені подобаються =)
НашлаПерепискуМужа• вчера в 21:31
Ответ для7_кг_рыбы
Пфф..поебаться два раза в месяц он найдёт в пределах своего спортивного клуба или работы. С тем преимуществом что там он видит и выбирает кого ебать. А не непойми какого таракана вслепую с СЗ
Ой нравятся мне здешние теоретики, которые уже сами лет сто как женаты/замужем и последний раз знакомились еще при Горбачеве, но у них на все есть ценное мнение какие люди сидят в тиндере и где мужики ищут поебаться. Вы себе как это представляете вообще. Это мужики меняют зал/работу каждый раз как интрижка закончилась или ходят по залу цепляются то к одной то к другой, и в итоге все со всеми… ох и теоретики блин) сами то хоть раз были в спортзале или на тиндере?
Электричка• вчера в 22:00
Вы давно одна и идиаллизируете партнёра.
А сз - это не сказка, а выгребная яма и там нало еще покопаться, чтобы что-то нормальное найти. И там уже становится не до тенниса
Шкварочка• вчера в 22:02
Ответ дляБілий Лосик
ну це ваш досвід
То є результати якісь вашого досвіду чи ще ні?)
Шкварочка• вчера в 22:02
Ответ дляБілий Лосик
Сиджу на сайтах та бачу тенденції
Мию вікна у мороз• вчера в 22:04
Ответ дляБілий Лосик
це ваш кругозір. у мене він інший
это не кругозір, прстгспди, это логика, та что формальная. И у вас ее нет.
Мию вікна у мороз• вчера в 22:05
Ответ дляНеместная Я
мужа нашли?
Автору как раз надо чтобы деньги давал.
Білий Лосик
• вчера в 22:41
Ответ дляШкварочка
Навколо я не бачу пар з таким перегибом по віку
Білий Лосик
• вчера в 22:47
Ответ дляШкварочка
Сиджу на сайтах та бачу тенденції
На кожного рибака є своя рибка :)
100 років тому одна баришня із помсти, що хлопець вибрав мене, розмістила оголошення що я надаю послуги інтимного характеру і вказала мій номер телефону. З одним чоловіком ми таки познайомились. Років 18 підтримуємо взаємовигідне спілкування без будь-якого сексу чи натяку на це. Він якраз той типаж чоловіків, яких я шукаю
Білий Лосик
• вчера в 22:53
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну звичайно ж :)
Все то ви знаєте. І про мою логіку, і про характер, і про типи особисиостей
Ну по банальній логіці не може людина бути завжди енерджайзером . Треба відновлюватися
Білий Лосик
• вчера в 22:55
Ответ дляМию вікна у мороз
мужа нашли?
Автору как раз надо чтобы деньги давал.
Шо мені треба я вже декілька раз детально описала
І там не було давання грошей
Неместная Я• сегодня в 09:25
Ответ дляМию вікна у мороз
мужа нашли?
Автору как раз надо чтобы деньги давал.
Нашла
Шкварочка• сегодня в 11:10
Ответ дляБілий Лосик
На кожного рибака є своя рибка :)
То нащо ви шукаєте ,якщо у вас вже є такий?
Шкварочка• сегодня в 11:12
Ответ дляБілий Лосик
То ви ж не чоловіка собі шукаєте ,до чого тут пари?