ЯсноВидящая• 16 февраля 2024

Лапороскопія, Київ, хто недавно робив, підскажіть

Треба вирізати кісту на яєчнику, яка ціна? Які аналізі ви сдавали? Чи довго реабілітація? Так страшно йти еа операцію.
Дякую
Залатавая• 16 февраля 2024
Яка у вас кіста?
автор ЯсноВидящая • 16 февраля 2024
Ответ дляЗалатавая
Яка у вас кіста?
Дермоїдна
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
ендометріоїдна. в вересні робила лапаро+гістеру 15500 грн на Червоному хуторі. в лікарні МВС 20000 за таку операцію озвучили, через касу. про аналізи-вам лікар все скаже. флюрографію, онкомаркери, АМГ, ФСГ, естроген, загальний аналіз крові, на цукор, мазки і ще багато чого
автор ЯсноВидящая • 16 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую. Багато аналізів перед?
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Дякую. Багато аналізів перед?
доповнила у відповіді.
Залатавая• 16 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А який розмір був? Скільки днів після операції відновлювались?
автор ЯсноВидящая • 16 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЗалатавая
остання була 3,6*6 см. це моя третя лапара. остання-сама суперова, через 2 доби вдома, нічого не боліло від слова-взагалі! (попередні -болів живіт, ребра довго, вся в синцях) антибіотик тільки під час операції, температури в цей раз навіть не було. дуже хороша лікар, відношення і інші протоколи(є з чим порівняти)
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Дякую
можу дати контакти і в ЧХ і в МВД
автор ЯсноВидящая • 16 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
можу дати контакти і в ЧХ і в МВД
Напишіть будь ласка
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Напишіть будь ласка
096 806-99-01 Ірина Анатоліївна (ЧХ), 050 642 94-82Людмила анатоліївна (МВД). оперувалась на ЧХ. ця що МВД-писати тільки у вайбер, на дзвінки не відповідає. у вайбер відповідає тільки ввечері.
Organic• 16 февраля 2024
Я робила на Червоному хуторі, але давно . Це нескладна операція, бажаю , щоб у вас все пройшло добре 🙌
автор ЯсноВидящая • 16 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую
Не рахую, а вважаю• 16 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Дякую
будьте здорові!
Мэри Попкинс• 16 февраля 2024
Так само робила на Червоному хуторі за 15500. Відходила не так легко, як розказували. Сильний дискомфорт від залишкового повітря, температура більше тижня, перші дні було боляче ходити. В палаті був тарган.