Броніки для Моніки• сегодня в 05:59

Хто ще ні разу не їздив в Україну з початком війни, ви плануєте їхати?

Дівчата, я знаю що серед нас є такі, хто ще не їздив в Україну з лютого 2022 року . У кожного свої обставини і обговорювати причини чому не приїхали не має смислу, бо їх може бути мільйон. У багатьох в Україні залишились батьки чи інші близькі люди, яких ви не бачили вже три роки. Якщо війна буде не дай Боже продовжуватись , то чи плануєте ви через рік чи два поїхати і навідати батьків чи інших близьких родичів ( братів чи сестер) в Україну ? Я не говорю за родичів типу двоюрідних , а конкретно близьких вам .
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 06:58
Ответ дляТирамісу на терасі
Я не ездила. До конца войны не планирую, только в крайнем случае. Родители ко мне уже дважды приезжали в отпуск.
Мы также ездим к дочке в Европу, проведываем
Усміхайлик• сегодня в 07:04
Ответ дляКоко Шанель
Не знаю. Не могу точно сказать. Им проще ко мне сюда приехать. Не хотят. А я в войну ехать не хочу.
’’Им проще приехать’’ для вас.
А для них проще, чтобы приехали вы.
Коко Шанель• сегодня в 07:07
Ответ дляБроніки для Моніки
Зрозуміла, дякую. У вас напевно і діти є, з ними також не так просто приїдеш
Есть, но дело не в детях. Они взрослые. Мы уехали от войны. Какой смысл ездить в войну?
Аноним НаВсеГда• сегодня в 07:08
Ответ дляИдууу--уууу блин
І ви за чотири роки не знайшли альтернативи, як, наприклад, зустріч в Польщі, Угорщині, Словаччині? Щоби батьки сіли в потяг, і за кілька годин були вже в ЄС?
чего вы пристали к человеку
организовывайте свою жизнь как вам удобно и не лезьте в чужую
Аноним НаВсеГда• сегодня в 07:10
Ответ дляТирамісу на терасі
Прям все? И гинекологи есть в доступе? И дерматолога не год ждать? Извините, отступлю от темы. Аж интересно стало. Я когда своему семейному заикнулась про гинеколога и плановый осмотр раз в 6 мес, она на меня как на марсианина посмотрела. Говорит- пап тест возьму, и свободна на 3 следующих года!
не все такие тревожные как вы
Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
Ответ дляПосудомойка
Є ті, хто не виїжджали за кордон, ми живемо, нам норм, і ваші родичі в Україні живуть, їм теж норм. Які у вас проблеми, підвищена тривожність, психічного типу порушення? В такому випадку краще поки не повертатися. Родичі ваші справляться і без вас, не хвилюйтеся за них.
Ну это очень зависит от того где вы и ваши родные то ли в Ивано-Франковской области, то ли в Донецкой. К сожалению не у всех необоснованная тревожность
Аноним НаВсеГда• 2 часа назад
не планирую пока приезжать
с возрастом дух авантюризма угомонился
да и не хочется лишней движухи
Фима Собак• 2 часа назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Простите за вопрос, почему ваши родители не могут приехать? Здоровье не позволяет?
Здоровье и возраст.
Без QR коду• 2 часа назад
Як? Як за ці роки ви не бачили своїх батьків????! Це просто треш. Вони у вас десь біля лінії фронту? Бо лише це може бути виправданням. Якщо в Києві і околицях-то позор вам. Це ж треба бути такою трусихою ?!
Масяня Я• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
Підтримую, тисячі людей живуть тут майже 4 роки у війні, а автор сцить на тиждень приїхати до батьків, тим паче тато хворий, я в шоці.
Аноним НаВсеГда• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
вы не из Средневековья к нам пришли случайно?
Фима Собак• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
під час війни у покійного тата знайшли онко,я б собі не пробачила,якби ми бездіяли і я б не повернулася, не застала його живим. не уявляю собі причин, які не дають можливості з´їздити додому.
Была б Вы военнообязанная. - представили аж бегом.
Фима Собак• 2 часа назад
Ответ дляТирамісу на терасі
Прям всё есть. Отступлю от темы - напаркуа по гинекологам раз в пол года бегать? Вы не работаете? Много свободного времени?
Идууу--уууу блин• 2 часа назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
чего вы пристали к человеку
Человек создал тему на открытом форуме, если вы не заметили
Аноним НаВсеГда• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
конечно, только оценку этот человек выдает исходя из собственных представлений
Идууу--уууу блин• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
Ви просто ХОТІЛИ поїхати додому і побачити батька. У цьому відмінність від тих, хто розказує про ’туризм під ракетами’ та про те, що в них батьки - домосіди і дуже зайняті господарством.
празники не помню• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Якщо автор по ю4ю, то ніяких варіантів у них немає,вони не виїздні...
Аноним НаВсеГда• 2 часа назад
Ответ дляФима Собак
не спорьте, есть такие люди
они вам сейчас список из 20 аргументов выкатят с полным списком чекапов, там не только гинеколог, бесполезно что-то говорить
Вероятненько• 2 часа назад
Уехала 2.03.22. за это время была полдня в Ужгороде у нотариуса. В Запорожье папа, в оккупации мама и бабушка. Ехать под ракеты ни в коем случае. Папа один раз был у нас, он волонтёр и возраст не призывной. На малую родину не пройдем с мужем фильтрацию. Там все его родные.
Цветочница• 2 часа назад
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну якщо батьки до вас вже приїздили , то це проблему вирішує і дуже добре що у вас так склалося, я дійсно рада що у вас і у них є така можливість . Мене цікавлять інші варіанти, коли люди три роки не бачились в живу а лише по відео звʼязку спілкувалися .
Какая вам разница, как у других?
Цветочница• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
А боящиеся взрывов дети достаточная причина?
Тра Ля Ля• 2 часа назад
Нет, не ездила и не собираюсь, мне лететь 25 часов и после окупации как-то вообще не тянет.
Цветочница• 2 часа назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
не все такие тревожные как вы
Проходить плановый осмотр у врача раз в полгода это тревожность?
Цветочница• 2 часа назад
Ответ дляБез QR коду
Какое вам дело? Вы смелая прям из окопа пишете?
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляПосудомойка
Медаль дати за те, що не виїжджали?
Несу пургу• 1 час назад
Не ездила, не планирую, нет надобности.
Посудомойка• 1 час назад
Ответ дляДобра всем!
Медаль дати за те, що не виїжджали?
Своїм батькам, які не виїхали, перешліть
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляЦветочница
слухайте,не шукайте виправдань, але це ваш вибір і ви маєте на це право.Звісно,якби я жила не в Києві,а в прифронтовлму місті,я б так не казала. але не приїхати до батьків,хоч на пару днів,мені цього не зрозуміти. І так,у мене теж діти.
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляПосудомойка
Ні, тільки для вас. Це ви намагаєтесь своїм повідомленням доказати свою героїчність, що залишилися, але це просто вибір і нічого більше.
Посудомойка• 1 час назад
Ответ дляДобра всем!
Лікуйте тривожність, у вас є всі шанси. Швидкого одужання