Вишиванка• 16 февраля 2024
Хто не пробував, класна штука
Навіть настрій покращується під час миття.
Тут надолго• 16 февраля 2024
Вы ее как-то принимаете? Или вас во время мыться посуды штырит?
Пацака-задирака• 16 февраля 2024
«Мити посуд руками» і «настрій покращується» - несумісні речі 😁 навіть якби воно з екстрактом коноплі було 😂
КартаБезКомиссий• 16 февраля 2024
У них вся продукция уже много лет,как испортилась- пакеты,фольга,перчатки.
Каяспер• 16 февраля 2024
Настрій під час миття підіймає лише ПММ, і відсутність миття руками
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Але, на жаль, не все миє посудомийка, тому така штука теж потрібна.
Русланка з гілки• 16 февраля 2024
Ответ дляМама Карло
Втягивать в ноздри надо?))) для настроения))
Тянем через ноздри, до тех пор, пока через задний проход не пойдут мыльные пузыри. Вот они существенно поднимут настроение всем окружающим, а особенно детям
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Пакети - згодна, рідкісна бяка, а все інше ніби нічого. А ця штука прямо здивувала, аромат суперський, і відмиває хорошо.
Шопингмонстр• 16 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
а что вы с ним делаете, чтоб настроение улучшалось?
На меня так грейпфрут действует)) беру и умывалки и крем для рук с ним- бодрит))
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Что я пропустила? Хвастаетесь подарками на 14 февраля?
Ні, це ще на НР подарували. На 14 лише гроші ((((
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Теж класна штука. Якої фірми берете? Дякую.
Шопингмонстр• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
Корею)
Мост_Устал• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
Подарок-агонь! Закажу себе на 8 марта.
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляМост_Устал
Подарок-агонь! Закажу себе на 8 марта.
Воно недороге, можете і самі собі купити.
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Класснючая
О, дякую, якраз пінка закінчується, кину собі в кошик таку!!!!
Мост_Устал• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
Не, не! Еще избалую себя
Бесконечность-не предел• 16 февраля 2024
Ответ дляПацака-задирака
для вас, это индивидуально, ктто тащится руками мыть
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Класснючая
Якщо любите грейпфрут, то може Вам зайде ця серія, мені поклали пробник з помело, то не можу нанюхатися, тепер хочу собі замовити 30 мл, там є і інші цитрусові, думаю, що всі класні.
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Вибачте, а якою частиною тіла ви миєте?
Лисичка-сестричка21• 16 февраля 2024
Дівчата, тут недавно радили якусь класну відмивачку для туалету, запам´ятала лище що зелений флакон, здається наше виробництво. Ніхто не підкаже що за фірма?
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляЛисичка-сестричка21
Ооо, і мені таке цікаво?
Вишиванка
• 16 февраля 2024
Ответ дляЛисичка-сестричка21
Я лише Домол знаю, але щось останні рази брала, щось не те вже.
ДелайКак_Я• 16 февраля 2024
Ответ дляВишиванка
15 лет назад купила ПММ и считанные разы мыла посуду руками, и то не дома где-то. А что она не моет, можете подсказать?)))