16 февраля в 17:05

Що є підтвердження сімейного статусу для незаміжніх?

Для закордонного РАЦC потрібний доказ, що жінка не є в шлюбі в Україні. Що це в нас за документ і де його отримують?
Мальовнича даль 16 февраля в 17:06
Нотаріально завірена заява від вас.
Фокус-Покус 16 февраля в 17:07
Можливо довідка з РАЦС України. Перекладена і завірена
автор Купи слона 16 февраля в 17:08
Ответ дляФокус-Покус
Можливо довідка з РАЦС України. Перекладена і завірена
Можливо, завтра телефонуватиму, якщо в суботу працюють. Але про таке навіть не чула.
Мальовнича даль 16 февраля в 17:08
Ответ дляФокус-Покус
Можливо довідка з РАЦС України. Перекладена і завірена
Рацс таких довідок не видає, перевірку здійснити по всій Україні неможливо. Я написала, завірена заява в нотаріуса.
Мальовнича даль 16 февраля в 17:09
Ответ дляКупи слона
Можливо, завтра телефонуватиму, якщо в суботу працюють. Але про таке навіть не чула.
Працює але довідку вам ніхто не дасть такого типу.
Фокус-Покус 16 февраля в 17:09
Ответ дляКупи слона
Можливо, завтра телефонуватиму, якщо в суботу працюють. Але про таке навіть не чула.
Я б не дзвонила, а написала запит на пошту, звісно, якщо не супертерміново. Бо в телефоні вони можуть відмахнутись
автор Купи слона 16 февраля в 17:10
Ответ дляМальовнича даль
Рацс таких довідок не видає, перевірку здійснити по всій Україні неможливо. Я написала, завірена заява в нотаріуса.
Таке не підходить.
Фокус-Покус 16 февраля в 17:10
Ответ дляМальовнича даль
Рацс таких довідок не видає, перевірку здійснити по всій Україні неможливо. Я написала, завірена заява в нотаріуса.
Не буду сперечатися. Написала припущення
Мальовнича даль 16 февраля в 17:10
Ответ дляФокус-Покус
Я б не дзвонила, а написала запит на пошту, звісно, якщо не супертерміново. Бо в телефоні вони можуть відмахнутись
Відповідно до Українського законодавства у 2017 році. Всі бажаючі можуть засвідчити факт не перебування у шлюбі в нотаріальній конторі – приватні, чи державній. Така довідка, як вже зазначалось, має вигляд заявию. Фактично, нотаріус тільки посвідчує вірність підпису особи-заявника під заявою певного змісту. З собою заявнику необхідно принести наступні папери:

Громадянський паспорт;
Документ, який підтверджує розірвання попереднього шлюбу (необхідно, якщо заявник раніше був у шлюбу).
Ідентифікаційний код платника податків;
Мальовнича даль 16 февраля в 17:10
Ответ дляКупи слона
Таке не підходить.
Відповідно до Українського законодавства у 2017 році. Всі бажаючі можуть засвідчити факт не перебування у шлюбі в нотаріальній конторі – приватні, чи державній. Така довідка, як вже зазначалось, має вигляд заявию. Фактично, нотаріус тільки посвідчує вірність підпису особи-заявника під заявою певного змісту. З собою заявнику необхідно принести наступні папери:

Громадянський паспорт;
Документ, який підтверджує розірвання попереднього шлюбу (необхідно, якщо заявник раніше був у шлюбу).
Ідентифікаційний код платника податків;
Фокус-Покус 16 февраля в 17:10
Ответ дляМальовнича даль
Відповідно до Українського законодавства у 2017 році. Всі бажаючі можуть засвідчити факт не перебування у шлюбі в нотаріальній конторі – приватні, чи державній. Така довідка, як вже зазначалось, має вигляд заявию. Фактично, нотаріус тільки посвідчує вірність підпису особи-заявника під заявою певного змісту. З собою заявнику необхідно принести наступні папери:

Громадянський паспорт;
Документ, який підтверджує розірвання попереднього шлюбу (необхідно, якщо заявник раніше був у шлюбу).
Ідентифікаційний код платника податків;
Дякую
Мальовнича даль 16 февраля в 17:11
Люди, а як ви будете собі за кордоном давати раду, якщо в власній країні не можете інформацію знайти?
Запитання риторичне)
2 8
Липка-прилипка 16 февраля в 17:22
В посольстві брала
Золота орда 16 февраля в 17:23
У нотариуса эта бумага получается в течение 10 минут
автор Купи слона 16 февраля в 17:26
Ответ дляЛипка-прилипка
В посольстві брала
Ось щойно телефонувала в наше консульство - сказали в них брати, так. За один день робиться, платно.
Липка-прилипка 16 февраля в 17:28
Ответ дляКупи слона
Ось щойно телефонувала в наше консульство - сказали в них брати, так. За один день робиться, платно.
От бачите. Там документ дається, що немає перешкод для укладання шлюбу. На мові країни, де це посольство чи консульство.
Из Виа-гры 16 февраля в 18:31
Ответ дляМальовнича даль
Люди, а як ви будете собі за кордоном давати раду, якщо в власній країні не можете інформацію знайти?
Запитання риторичне)
Головне там вийти заміж, все)