Помогалочка• 16 февраля 2024
Зникли натоптиші на стопі, чому? Мені 41 рік
Усе життя вони в мене були , навпроти другого пальця. А зараз глянула, немає їх. Як так?
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Хороше взуття, достатньо колагену
Скечерси почала носити. До цього носила теж кросівки, на каблуках давно вже не ходжу. І почала більше їсти. Переїхала у Норвегію, набрала вагу
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляIQ 80
Змінили взуття?! Колаген так впливає
Колаген пила пару місяців у минулому році
Крайня невістка• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Скоріше за все із-за зміни харчування
Курочка• 16 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Скоріше за все із-за зміни харчування
А ще може центр тяжіння змінився в більш правильний і організму не приходиться нарощувати допоміжну сполучну тканину для укріплення місця з найбільшим навантаженням.
А щодо харчування, то теж помітила, що у багатьох знайомих суттєво поліпшилися якість і колір шкіри обличчя за кордоном.
Курочка• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Напевно стали їсти більше жирної риби? Чи змінилася шкіра обличчя?
Шлях до зірок• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Який саме колаген ви пили, можете показати?
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляКурочка
Так, червону рибу стала їсти. Але сала тут немає)
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Дякую
На здоров´я. Він ферментативного гідролізу і з корів. Ці два факти дуже важливі
Шлях до зірок• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Напевно ви не в Україні купляли
Столічна штучка• 16 февраля 2024
Ответ дляКурочка
Екологія!
Курочка• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
А загальне самопочуття теж змінилося?
хутряна володарка• 16 февраля 2024
Натоптыши появляются вследствие проблем внутренних органов. Смотря где натоптыш расположен. Может, со здоровьем лучше стало
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляКурочка
А загальне самопочуття теж змінилося?
Мені здається , що змінилось. Але в мене і життя повністю змінилось. Я жила в Херсоні, була домогосподаркою вєчно худєющєй. Були проблеми , мабуть на фоні дієт, ходила до психіатра, сиділа ДА деякий час. А тут я поїхала у нову країну, великий стрес, нова мова, все нове. І я почала працювати, в школі. У мене повністю змінилось життя
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Напевно ви не в Україні купляли
Ні, замовляла зі Швеції у Норвегію
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Екологія!
Ви знаєте, так , чисте повітря, чиста вода. Але, тут проблеми є з радоном( про це не кажуть відкрито). Велика кількість онкохворих, які живуть довго. І в них немає такого стресу як у нас. Ми ж не жили, а виживали.
Шлях до зірок• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Ні, замовляла зі Швеції у Норвегію
Дуже дякую за відповідь, пошукаю, можливо знайду
Помогалочка
• 16 февраля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Я думаю, шо не знайдете, на жаль. Але дивіться з чого зроблений колаген і яким способом. З корів, ферментативний гідроліз. Якщо з айхербу, то там кажуть підходить у блакитній банці колаген. Але він дорогий
Шлях до зірок• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
😚
Курочка• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Погуглила про родон, можливо він теж посприяв зникненню натоптишів