СМСница• 16 февраля 2024
Температура, домоможіть порадою
Що ефективно і надовго збиває температуру? Підкажіть, будь ласка. Дорослому. Парацитамол збиває, але не повністю (близько 38 залишається) і ненадовго.
Диви яка я пава!• 16 февраля 2024
Не нужно сбивать температуру полностью,главное не допускать до критических цифр 39,5-40.Температура -это защитная реакция организма,уничтожающая вирусы и бактерии.
Правильно_Валерчик• 16 февраля 2024
мы сбивали, сбить не могли. пошли к врачу и прописали антибиотики
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Це зрозуміло. З критичної і збиваю, але через 4 години знов те саме.
Эта_Шикарна)• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Тоді до 38 норм. Сильно збивати то не добре для організму
Аноним ФЕЯ• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Нимесил
Эта_Шикарна)• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Так воно так і повинно бути! Організм бореться
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Антибіотики є. Лікар від температури парацетамол призначив.
Трільчиха• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Мені ще добре допомагали свічки анальдім.
Але ж ви повинні розуміти, що парацетамол та ібупрофен вам з 40 до 37 не зіб´ють ніколи. Тут або німесіл, або укол, який швидка допомога робить.
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Але ж не можна кожні 4 години пити жарознижувальні, аби подовше трималася хоча б 38.
Правильно_Валерчик• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
так а що саме ви хочете? збити температуру і не лікуватись?
Ванна Тазиковна• 16 февраля 2024
Диклоберл свечи вместе с парацетамолом/ нуруфеном. До 37,3 опускалась у дочки, у мужа до 36,6. Без свечей, только на нурофене ,температура 39,5 практически не опускалась, такое у нас перый раз было🤦
Зрадорозганячка• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Можно пить с разным действующим веществом. Парацетамол чередовать с ибупрофеном.
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Чому не лікуватися? Купу таблеток призначено і п´ється.Скоро ніч, а після попередньої ночі вранці 41 було. Лячна така цифра.
Эта_Шикарна)• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Парацетамол слабуватий, та й взагалі така температура на довго не збивається. Тоді дійсно німесил пробуйте
ПриснитсяЖЕ• 16 февраля 2024
Пью но-шпа+ибупрофен (нурофен)
Или из ампулы по 1 мл но-шпа + 1 мл анальгин укол или выпить
Зрадорозганячка• 16 февраля 2024
И кстати не забывайте про местные средства. Компрессы прохладные полотенца на крупные сосуды - пах, сгибы локтей, сгибы коленей.
Зрадорозганячка• 16 февраля 2024
И выше писала - чередовать препарат парацетамола с препаратом ибупрофена. Это можно с меньшей разницей во времени!!!
СМСница
• 16 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Дякую за поради.
Зрадорозганячка• 16 февраля 2024
Кто мне поставил идущий смайл по поводу компрессов прохладных. Это работает! Применяла на ребенке!
Не любовница• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Можна, тільки їх треба міняти. Парацетамол і нурафен форте, наприклад. Так і робимо, коли кожні 4 години підіймається.
Щепотка_совести• 16 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
І я так робила в цей грип, з 39.5 все чудово збивалось
Зазвичай не збиваю, але дуже погане самопочуття та головний біль, тому пила жарознижуюче кожні 5-6 годин
Не любовница• 16 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Ви тест робили і показало грип А? Багато тем було, що при грипі А збивали тільки до 38.5. Вам пощастило.
Гірчинка• 16 февраля 2024
Ответ дляСМСница
Можна. Але з різними діючими речовинами