Как он говорит, что чувствует свою принадлежность к русским и русской цивилизации 😂
Ответ дляСhanelKa
Ви смієтесь.
Він маніпулює
Він,в любому випадку, не пропаде
бачила
Але, треба слухати плавністю, не куском
Хайпує, то його професія
Він маніпулює
Він,в любому випадку, не пропаде
бачила
Але, треба слухати плавністю, не куском
Хайпує, то його професія
Желательно с времен Корчинского смотреть..
Или лет так 10, тогда и выводы можно сделать.
Вы участвовали тут в теме как мы его обсуждали в 2017 и его кульбит. От работы на порошенко. В непатриоты. тут выкладывали и поездки в рашу, и ту хрень про религии его.
Пока будущего не вижу, он стал в волну токсичности.
Нести знамя рыгов не удастся. Может лет 5-10 если что произойдет, люди любят вещателей кумиров и снова попадутся на лапшу. Не удастся у него в политику, или русские либералы денег не вложат , есть вариант - будет выгонять демонов за деньги, что ж не одному Киану Ривзу работать то на этой стезе, или тот же коучинг мужикам продавать. Про баб
Ответ дляLudaSHS
Я не памʼятаю, чи приймала участь в темі 2017 року
Але, Арестович цілком мені зрозумілий тепер
А-ля червона ганчірка для бика
Він не дурний, працює
А-ля червона ганчірка для бика
Він не дурний, працює
Свас в шоке• 16 февраля 2024
Чула про цивілізацію інків, мая, а кацапи і цивілізація- це щось несумісне
Coffee is Love• 16 февраля 2024
Ответ дляиз желе я
він провокатор, але щось в ньому є
Що саме? Лайно чи щось ще?
Ответ дляСhanelKa
Як на мене, то досі на офіс призедента
Ролі різні
Кардинально протилежні
Так треба
Має бути хороший/поганий поліцейський в маси
Але ж, він не замовник тієї чухні, що озвучує
Ролі різні
Кардинально протилежні
Так треба
Если бы под их заказ, не выезжал бы. Мне, кажется, после истории с Днепром, они его хорошенько пропесочили и Люся обиделась.
Ответ дляdarsi
Він виїхав, і його випустили
На запроси, як виїхав - на інфо, державна таємниця
Навіть Пороха публічно не випускали
Про історію з Дніпром він дав пояснення
Але, то не важливо по суті
Аби щось говорив
Навіть Пороха публічно не випускали
Про історію з Дніпром він дав пояснення
Але, то не важливо по суті
Аби щось говорив
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляSuccess2013
Кто на его молился?Стесняюсь даже спросить.Я смотрела и читала америкосов.И через месяца 3-4 всё стало более,чем понятно и это был просто верх цинизма.
На порадниці. Це звиздець, що було на початку війни. Арестович і притула- священні корови, про яких або оди, або ти в бані.
Ответ дляЛолана
Отаке у політиці сиділо, руське, то починаєш думати, хто слідуючий, хоч і хайп, припустимо, але у часи війни таке видавати .. якось огидно.
Йому подобається правда, совість, справедливість, світ, радість - то тому він вибрав російську цивілізацію 🤷♀️🤷♀️🤷♀️
И эти люди имеют право голоса на выборах...
МАМА НИКИТКИ-2• 16 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
То добре, що є питання
Арестович буде героєм, як захоче
Достатньо місяця пропаганди в телеграм ( що купляєтся )
Зараз роль пса -відбійвайла
Він то переживе, запевняю вас
Арестович буде героєм, як захоче
Зараз роль пса -відбійвайла
Він то переживе, запевняю вас
Ні, він трохи не розрахував. В нього був величезний шанс зайняти нішу регіоналів по електорату. Но переоцінив свої можливості. ЗазвЄзділся.
Ответ дляLianaa_06
А это нормально для него. Он просто русский, поэтому он это и ощущает. Он не украинец и ему нас не понять никогда.
Украинцев не понять даже самим украинцам
Не понимаю, как можно было выбрать Зеленского?
И эти же люди потом будут голосовать за Арестовича или его партию!
Ответ дляАня_я
Ну что у нас за народ...то 73% ,то Люся Арестович. Вечно входим не в те двери,а потом кричим караул. Таких народных кумиров с десяток можно перечесть и все оказались куклами ненастоящими
Потому что ’входить’ нужно с умом, а ’выходить’ - с удвоенным!
Еще никто не оброс доп. багажем от таких входов, а жаль...
your style• 16 февраля 2024
Ответ дляиз желе я
він провокатор, але щось в ньому є
цікаво що в ньому є? Швидше можна сказати , що в нього немає: совісті, честі, гідності, чесності, порядності