Винник• 16 февраля 2024
Дівчатка парикмахери, підкажіть по корекції, будь ласка
Сама робила доньці аір тач, вийшло наче непогано. Робила на натуральну базу, перед тим дуже довго вивчала ньюанси. Вже пройшов майже рік, треба корекцію робити. По відросшому то зрозуміло. А що робити з уже висвітленими кінцями? Їх би трохи підчистити. Скільки відео подивилась, так і не прийшла до єдиної думки. Хтось наносить на всю довжину одну й ту ж суміш, хтось потім повторно підчищає на оксиді 1,5-1,9. Суміш 1:3. На всю довжину щось я не хочу на 3% наносити, спалить. Чи может думаю тонуванням витягне кінці? Фото відразу після покраски.
Винник
• 16 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Я не парикмахер, не трогала бы мне и так нравится, хорошо вышло.
Так это фото сразу, а уже ж отросло. Год почти.
Викупана• 16 февраля 2024
Ответ дляВинник
Тогда может осветлить корни, а тонировка по длине но как бы вуалью? Надо видеть что у вас сейчас, а то на фото все красиво))
Рубаю олівлє• 17 февраля 2024
Я б не чіпала довжину, хіба шо тонування, можна спалити - волосся по вигляду тонке.
Винник
• 17 февраля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Дякую. Так, тоненьке.