Леди_на_драндулете• 16 февраля 2024
В когось була затримка від Дексаметазону?
Була алергічна реакція тиждень тому і вкололи дексаметазон. Зараз другий день затримки місячних. В когось було таке?
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Очень сильный препарат. Была пару дней
Дякую за відповідь. Потім все відновилося ?
Сладкий лимончик• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Да... Но мне кололи очень большие дози... У меня отек Квинке был... Оно может играть на горм.фон так само лекарство точно не исследовано(((( но купите тест на всякий случай
А_я_ЛОЖУ!• 16 февраля 2024
я на дексі дуже багато років, то якщо колю курсом (БА важкий ступінь) то збій циклу гарантовано. Може бути затримка велика, а може бути і набагато раніше. Цього разу почалися КД трохи раніше. Але якщо Ви одноразово приймали препарт то все повинно швидко нормалізуватися, причиною затримки могла бути не тільки декса
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Да, завтра пойду за тестом, у меня задержек не бывает. Сегодня уже напрягает ситуация
Сладкий лимончик• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Купите тест и не парьтесь)))
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Зазвичай в мене як годинник цикл, без збоїв, а тут таке, або через ліки, або вагітність, але третю дитину щось не планували
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Купите тест и не парьтесь)))
То воно так і буде завтра) просто вдень я якось спокійно чекала початку місячних, а на ніч щось напрягло вже
А_я_ЛОЖУ!• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
може не лише вагітність ) могли так на дексу зреагувати, могли просто нерви підкачать - на стресі КД іноді забувають що їм вже час прийти )
Сладкий лимончик• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Знакомо... Накрывает...успокойтесь ’ может вам нервничать нельзя’)
Губи з філером• 16 февраля 2024
Если у вас была аллергическая реакция и стресс, то скорее от этого задержка
Попельшка• 16 февраля 2024
Це ж гормональний препарат. Тому, думаю, може все бути.
Колись кололи, але в мене набряк мозку був
Блін, і нагнало мені вагу - лице таке стало, плечі, живіт ...
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Сладкий лимончик• 16 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
О, как хорошо
А то я переживать уже стала, что вы переживаете, такой то юмор про переживание )
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
О, как хорошо
😂😂😂
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Можливо, завтра дізнаюся
Леди_на_драндулете
• 16 февраля 2024
Ответ дляМорковна
У меня нет. У дочки месячные шли дольше чем обычно.
А яку дозу приймали?
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
не знаю про задержку, но у меня от него была реанимация.