Перловая Кашка• 17 февраля 2024
Паспорт в 14... В Києві в цнап не бачать прописку в області (((
Чому так? Фактично проживаємо в Києві. Діти прописані в області. Хотіли зробити паспорт. В 14 років. Можуть зробити в Києві але без прописки і коду. Ну от чого так?; тепер мені треба дізнатися куди коли іяк їхати витрачати купу часу. Бо в дії чомусь витяг не підтягується. Все згадую слова свекрухи, коли діти були малі , я просила їх в Києві прописати, а вона прописка не має значення.. скільки я вже із-за цього проблем мала.. ось тепер знову витрачай час гроші на оці поїздки бо по телефону тобі можуть забути сказати щось і прийдеться їхати не один раз, і таке буває. Толку від цнапів!
Дівка в намисті• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Так діти і прописані в моєму житлі. Хоча чоловік має право прописати за місцем своєї прописки ( в квартирі свекрухи). Але вона проти бо прописка немає значення. І він хоч і має право, але робити цього не буде. Бо мамо потім буде мозги компосировать. Тож прийдеться знову вбити день робочий щоб все зробити і то не факт що один ...
Правильно зробить.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Куда ехать? О чем вы? Если за границу, то нужен только загранпаспорт, а прописка никого не интересует. Мой ребенок 20 стран объездил без прописки ))
В цнапі мені наполегливо сказали ,що не треба робити пустий, робіть одразу з усім, менше проблем буде.
Пампушечка• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Мне и код не могут сделать
У вас було 14 років, щоб його зробити. Автор,свекруха точно не винна, що ви ні про що не думаєте
Донька подруги• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ви сама і є проблема. Треба було у своїй області заміж виходити, народжувати і жити. Тоді б не довелося на свекруху тикать пальцем, що вона винна у ваших бідах
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляПампушечка
Я поїхала в податкову там де ми зараз проживаємо, як тут казали, що зроблять і без прописки код ....не зробили. Раніше мені код був не потрібен.
Дівка в намисті• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Той паспорт ніде не треба. В школі для атестата. Все. В 18 новий
Не їм після шостої• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ні. Мамо проти.
Ааа, то у Вас із чоловіком немає власного житла? Ну, тоді да, у своєму житлі мама керує.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляПампушечка
Свекруха не винна, я це розумію. Я не розумію одного я підходила питала заздалегідь треба буде їхати кудись, ні не треба ми все самі зробимо, ок. Прийшли а вони не можуть нічого самі зробити. Я як представлю оце тепер виясняй куди їхати , на коли,бо може бути як тут в цнапі по запису, і тп. Дорога час.... дня немає.
Ответ дляПерловая Кашка
Ну а тут мені кажуть їдьте за місцем прописки там і код і прописку підтягне. А ми нічого не можемо зробити
У дитини вже є індефікаційний? Якщо втрачений або нема зробити спочатку його у податковій, а потім із кодом заяву в ЦНАП. І так вони нікуди не мають вас відправляти, це їхня робота усі ці витяги і реєстри
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ для_Juliette
Немає коду. В налоговій таж історія, прописки в Києві немає, треба довідка паперова. З дії витяг не підтягується. І так вони в цнапі відправляють робити все в Київській області. Во в них бази не показує, тому так.
Мао_Мяо• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Так едьте по месту прописки в цнап и все делайте. Смысл тут сейчас возмущаться? Прописала, не прописала - поздно всрались уже.
julia-678c• 17 февраля 2024
У меня такое было. В дию вытяг не подтягивался. Пошла в цнап по месту прописки, меня сразу в базу внесли и дали вытяг. Какого хрена они это не сделали, когда я 1 паспорт получала не понятно.
Ответ дляПерловая Кашка
Я теж через це проходила, спочатку у ЦНАП подала документи на виготовлення іпн, витяг про реєстрацію у дії не підтягнувся,писала заяву, а забирала готовий індефікаційний у податковій. Потім з іпн знову до них, щоб прописати
Марс атакует• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Та мене влаштовує , в цнапі кажуть нащо вам пустий. Якщо раптом кудись їхати має бути все
Хочете вас обрадую. Коли ви будете в 16 років міняти цей паспорт, то знов потрібна буде довідка про прописку. Тож краще зараз з´ясувати чому її не бачить цнап. Може, як дівчата писали, там помилка.
Марс атакует• 17 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
В 16 новий
Дівка в намисті• 17 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
В 16 новий
Ні. 4 роки дійсний паспорт, той, що з 14
Тишком нишком• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ні. Мамо проти.
Юридично мамине проти нічого не важить. Отже, батько дітей просто не хоче
Марс атакует• 17 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ой, точно. Це син загран в 16 переробляв, а я подумала, що то український.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляТишком нишком
Там така мама що і не дивно що він не хоче.. йому простіше поїхати за 100км вбити день, ніж з нею справи мати.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Я возмущаюсь не свекрови. А оптом что я же заранее узнавала, что нужно. Что мне сказали что ехать никуда не надо. Вот этому я возьмущаюсь.
О, знайшли крайню, свекруху. Кого хоче того прописує. Ваші діти- то ваші проблеми. В мене дитина з 2012 року прописана в Києві, в садок реєструвалися, в школу- на підставі цих даних, але при отриманні паспорту, в цнапі прописку не побачили. Довелось отримувати паспорт без даних про реєстрацію. І ще два тиждні давати запити в архіви що дитина дійсно в 12 році була зареєстрована за певною адресою. То кого мені звинувачувати?
мадам Везувий• 17 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
А нафига им напрягаться, кому надо сам придёт, остальные повисят.
Алгонавт• 17 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Когда дочка получала паспорт в году эдак 2008, так вот тоже посылали по месту прописки брать справку из домовой книги, где подтверждали что мы родители имея паспорта Украины , действительно были украинцами в 1992 году и были прописаны, такой бред, вот и вам надо взять справку, шо у вас есть справка)))
julia-678c• 17 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Как-то выборочно они напрягаются
Скользкая• 17 февраля 2024
Вам просто хочеться свекруху посварити? Дитині робила паспорт, теж була проблема, не могла витягнути витяг з дії про прописку. Писала в службу підтримки дії, вони дали номер телефону цнапа, туди зателефонувала, документи онлайн подала, все добавили. Прописані в одному місці, живемо в іншому. Нікуди не їздила, все вирішила на місці.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляNat_3208
Я свекруху не звинувачую, я возмущаюсь бо в цнапі сказали що нікуди їхати не треба, а прийдеться знову. А свекруха коли чує що були проблеми з садочком, школою і тп завжди каже що цього не може такого бути, прописка немає значення. От ці її слова в мене, кожен раз вспливають коли я зтикаюся з проблемами через це.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Да я не на свекруху жалуюсь. А на те як надають послуги. А свекруха не вірить що в мене весь час проблеми, і завжди каже, що прописка немає значення. Як це в садочок не беруть, не мають права, прописка немає значення, і в школу, і ще багато чого. От ці її слова в мене вспливають кожного разу коли я стикаюсь з проблемами через прописку.
Перловая Кашка
• 17 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Ну от. Я тепер буду сама дзвонити і виясняти що й куди.
Ответ дляПерловая Кашка
Потому что не подтягивает прописку, и в цнапе, и в налоговой отказали. Без справки о прописке.
В нас так було. Подзвонила в цнап, виявилося, у них не було даних свідоцтва про народження (серії, номера...), тому в реєстрі дитини не було, але з пропискою (реєстрацією) все ок. Дзвоніть в цнап.