З токсичними людьми довгий час, наприклад 1 рік, цькувань, принижень, знущань, було в голові наче туман, коли не могли соображать, ну такий важкий туман в голові з запамороченням!?
Твої Пахощі• 17 февраля 2024
Ответ дляennSe
і ніхто не пише
Ну то що ж вам написати?Так!100 разів так!Токсичні люди впливають на вас не лише на психологічному рівні, а й на фізичному, але ви з нею були кілька годин на тиждень , а є жінки, що з токсичними чоловіками життя прожили, ровесниці наших мам та бабусь.
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляmarata
Я не спілкуюся з токсичними людьми
круто вам, а на работе-учебе? а родня?
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2024
Ответ дляmarata
З токсичною ріднею обмежила усе спілкування. Колектив маю чудовий
это вам повезло, у кого то например мать неспособная, куда ее деть? или дочка подросток-токс.
на работе это вообще частое явление.
у моей подруги например в училище мастер была психопатиной
на работе это вообще частое явление.