Ждун с Нибиру• 17 февраля 2024
Чи реально продати чавунну емальовану гусятницю?
Хтось такими користується?
Бачила об´яву на промі, б/у, але ціна в рази вища за нові подібні. У нас стоїть така, але її мити то випробовування, надто важка. Стало цікаво, чи є шанс продати, щоб не займала місце.
Зоя Жорівна• 17 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
нашли? Тоже ищу. Но у меня еще и плита электро, в раздумьях.
Я купила мультикукер отдельно, електро, так как плита индукционка. Там бельгийские вафли, орешница и просто пластина (типо для горечего бутерброда) 4-5 минут делает 12 половинок