Йосип_молодий• 17 февраля 2024
Кому не шкода, набийте мені трохи "енергії"
Ніколи ні в що не грала, навіть будучи підлітком. А тут чогось трохи затягло. Кому не школа, набийте мені трохи "енергії"
Я граю в нову гру Merge Boss від AliExpress, у якій гравець має керувати торговим центром. Чи можете ви допомогти мені поповнити запаси енергії?
Лунтик-паунтик• 17 февраля 2024
У вас зависимость) просто заходите каждые 6 часов целые сутки и всегда будет много энергии. За рекламу дают 400 энергии, 100 есть по истечению 4 часов
Этого с головой хватает на 6 часов
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
Щось мені підказує, що Ви маєте матеріальний інтерес 😄
Взагалі ніякого. Навпаки: дещо з дрібниць пришлось купити на аліку, які й не планувала
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Этого с головой хватает на 6 часов
Ніколи не давали 400 за рекламу
Лунтик-паунтик• 17 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ніколи не давали 400 за рекламу
Надо сидеть и смотреть рекламу, за просмотр рекламы 10 энергии и так 40 раз
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
15 енергії, але далеко не 40 разів. Можливо, звичайно, я ще не на тому рівні ))
Мне без сахара• 17 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Я так і думала, що Алі не просто так зробив цю гру. Значить матеріальний інтерес у Алі ...
Разгуляшка• 17 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не 40, а десять. 10 раз по 15 энергии, и того 150.
Я расходую это за пять минут.
Автор, я вас понимаю) Сама играю в эту игрушку. Уже 77 уровень)))
По ссылке перешла.
Я расходую это за пять минут.
По ссылке перешла.
Червона рута• 17 февраля 2024
Я граю в цю гру. Посилання вже з 2 тижні не працюють. Тобто допомогти з енергією не вийде.
Пишу вам групи, де можна з іншими гравцями обмінюватись енергією, коли запрацює. І питання якісь ігрові обговорювати
Лунтик-паунтик• 17 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ой, да, я уже забыла что 15, я просто страшно на нее подсела на черную пятницу, играла сутками до нового года, просто страшнейшая зависимость была. Удалила приложение когда получила последнюю посылку и перекрестилась
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Я расходую это за пять минут.
По ссылке перешла.
Я расходую это за пять минут.
По ссылке перешла.
Дякую Вам щиро. У мене поки що 52 )
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
А чому тоді дають ці посилання. І вони активні. Після 30 рівня лінк став іншим. І якщо раніше з сином можна було обмінюватись енергією, то раз пише, що помилка. Я вважала, що із-за того, що він мені вже достатньо набив
Йосип_молодий
• 17 февраля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А до якого рівня дійшли?