Джеральдина.• 17 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я не хочу нічого накликати, але не зря німці заговорили про нову потужну хвилю біженців - десь біля 10 млн. Просто не відностесь до того що відбувається ЗАРАЗ як належне. Усе дуже шатко
А подскажите, где вы об этом слышали/читали?
Ответ дляДжеральдина.
Німецький уряд прогнозує, що в разі перемоги Росії у війні проти України біженцями стануть ще близько 10 мільйонів українців, і багато з них поїдуть до ФРН, пише Welt am Sonntag.
Експерт Християнсько-демократичного союзу (ХДС) з зовнішньої політики Родеріх Кізеветтер (Roderich Kiesewetter) закликав союзників значно посилити військову допомогу Україні. ’Якщо ми не змінимо нашу стратегію підтримки України, то найгірший сценарій масового виїзду з України та поширення війни на країни НАТО стане набагато вірогіднішим’, - пояснив він.
Belle Cherie• 17 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
Та ну. Канікули в них за розкладом, а не не щоб комусь нашкодити)
за ці два роки, я не вірю у будь які збіги, все там прораховано у них наперед. Це неправда, що їм все рівно, дати нам гроші чи ні, крутять там своє, вирішують нашу долю...
Belle Cherie• 17 февраля 2024
і тим більше, по тому, які настрої у інфопросторі на заході, вже стає зрозумілим, що все порішали там((( не дарма вони це все пишуть
вибачте за песимізм(
Ответ дляenglish book
Почему зря? Сегодня читала у них,радуются что взяли Авдеевку, но жалеют что ценой очень больших потерь как в технике, так и в живой силе. Благодарят погоду с туманом, что блокировала полёты наших FPV дронов, и дала им возможность подойти вплотную и выбить наших.
По сути они пишут что победили кабами и контролем воздуха.
Просто бесконечно бомбили наши позиции и ближний тыл. Когда шли напрямую, то теряли очень много.
Поэтому не зря там наши держались.Перемолотили много, и сдерживали какое то время.
Плохо что у нас нет авиации, что и сыграло решающую роль. Просто забросали авиабомбами с безопасного расстояния. Наши ЗРК не достают, а самолётов до сих пор нет, чтобы отгонять их авиацию.
И я читала, они сами пишут что таких потерь еще не было, 1300 -200-е, приблизительно столько же 300 из которых большинство не выживут. ЭТО ЗА СУТКИ !!!
Это какой то канал который на связи с родственниками
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
У мене немає склерозу. Ви писали про окупацію Дніпра в 2022 році. Я питаю під містом стояли?
А ви наче не розрізняєте, що перша частина, то сарказм, а друга - відповідь на весь пост, а не на частину.
Робите вигляд, сівши у калюжу зі своїм ’русня не буде окуповувати Дніпро і КР’.
Anastasiya-f052• 17 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
А именно эти дни? Читала( выше новости ) днями что там много собрали потециала рашисты(
Хотят проломить пока Мир играет игры и мы ждем снаряды.
Немцы и французы телятся долго
Там уже и Президет Чехии вмешивается и пишут знает, где взять 800000 шт
Немцы и французы телятся долго
До нас малая их часть дойдет, если дойтет. Пока теляться, уже некому получать будет
Ответ дляНамСвоюРобити
Це дуже добре, що у вас купа претензій до мене. Головне - не до керівництва.
Це недобре, що ви не можете структуровано висловлювати думки. Якщо брати про загрозу на зараз, то логічно, що Запоріжжя у більшій небезпеці (теоретично) , ніж Дніпро та Кривий Ріг, окупувати які на данний момент, ресурсу все ж недостатньо і не вони є першочерговою метою
Ответ дляvikohka
так я от вас тожe. такоe впeчатлeниe, что вы сами сeбя накручиваeтe, a потом пытаeтeсь накрутить нас. одно сплошноe намкапeц.
Ви із секти ’шашликів’? Ви бачите позитив? Люди із прифронтових областей мають бути готові до будь якого розвитку подій. І це логічно, що вони хвилюються. Ви їм можете гарантувати безпеку? Ви, особисто, знаходитесь в прифронтовому місті?
Ответ дляFalcon82
в Днeпрe я, со стороны ЗП. люди то волнуются, но паника, которую вы усeрдно расталкиваeтe- это плоxой совeтчик.
Ответ дляvikohka
Де паніка? Висловити свої думки, то паніка? Написала, якби я була в Запоріжжі, то напружувалась би. І це не правда? Я що агітую всіх їхати закордон? Тікати на захід? У слові напружитись захований зміст бути готовим до будь якого розвитку подій. Все.
Так, я з тих людей, хто не вірив у війну до ранку 24.02.2022. Я вірила владі, аналітикам і тарологам. А тепер я вірю лише собі
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Про те, що Запорізька і Херсонська області у більшій небезпеці на зараз мною написано у одному з постів вище.
Але ж ваша ’логіка’ була про те, що х#йло ’не хоче’ окуповувати Дніпропетровщину. Пряма ж ваша мова!
Але в реальності х#йло окуповує не те, що ’хоче’, а те, що ’може’ на поточну дату.
З´явиться можливість, то окупує Дніпропетровщину за дорогу душу. І вся ваша ’логіка’ піде по...
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Та там проглядається ’х#йлу потрібні лише (!) Крим, Донеччина і Луганщина’ 2.0
Тільки тепер додалися ще Херсонщина і Запоріжжя.
’Тре це йому віддати, а іншого він ’не хоче’.’
І оцим гівняним заявкам активно ставляться лайки.
Ответ дляНамСвоюРобити
Сама придумала - сама собі лайкнула. І відмітьте, що про те, що хуйлу щось треба віддати ви написали. І про загрозу. Тобто ви не вірите нашій армії і керівництву?
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Та я ж не ви, що під своїми постами не могли визначитись чи то сердечко вліпити чи пальцем вгору обмежитись))
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Реклама закрила)
НамСвоюРобити• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Де моя ім´я на скріні? Обведіть
Я вам довела, що собі нічого не лайкала.)
Але якщо у вас виникла така думка, то відповідно...)))