Ответ дляFalcon82
Про Авдіївку теж писали ще кілька тижнів тому як про мега укріплену фортецю. На фоні нестачі зброї і фінансової підтримки, ситуація може вийти з під контролю будь якої миті і на будь якому напрямку.
Не недель
Месяцев
Протягом цих 4 місяців війська РФ щодня проводили на напрямку по 20-60 штурмів на добу, що є дуже високим показником для українського фронту.
Месяцев
dressa_lux• 17 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Ви в Запоріжжі?
Ну тревоги и обстрелы не только в Запорожье как и
обстрелы каждый день и ночь. от Запорожья до Кривого Рога(((
HelloKitty18• 17 февраля 2024
Ответ дляУслада
Сьогодні дуже шумно в нас. Сама вже почала переживати і думати.
Так, можу представити, співчуваю(
dajkiri-irina• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Верить никому нельзя. Тем,кто из тех мест,было давно понятно,что Авдеевку не удержать.
Ответ дляLudaSHS
Не недель
Месяцев
Я можу привести приклад багатьох військових аналітиків, де ще буквально тиждень тому казали про контрольовану ситуацію. А про мега фортецю то лише лінивий не казав. Звичайно, суспільство знає далеко не все, але заспокоювати людей теж увесь час не варто
Вот год назад пробовали
Весной и детей євакуировали.
Потом наши получили ресурсы и резерв и начали теснить. Летнее контрнаступление. С осени снова позиционная- рубежи и издалека кроют (
А сейчас уже несколько недели падлы копят там, обстреливая!!! Постоянно рн, ожидая что нам не дадут снаряды Ес и Сша
Весной и детей євакуировали.
Ответ дляFalcon82
Это да.
Sunny Hanny• 17 февраля 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Навіщо ж вони до останнього її тримали
😭😭😭
Тетя Фрося• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Так они ж долбили ту Авдеевку и бомбами с самолётов и артой, зажигательными поджигали, всем подряд. Столько времени и так держалась. Это действительно очень укреплённый район был.
Olga Zelenyak• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Залужный еще в декабре говорил, что Авдеевку скорее всего придется оставить.
Просто интересно кто же несколько недель назад писал про крепость. Поделитесь информацией.
Vishnya -63a7• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Ну я б напружилась, бо Запорізька і Херсонська таки в конституції парашки вже записана....І назад вони точно не віддадуть(
🥺 А Дніпропетровська? Мама в Кривому Розі, то теж говорять, що хочуть забрати Кр (( Я не вірила до останнього в ці всі плітки, але хвилююсь за рідних і наші землі
Nataliiazp• 17 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Они там наступают давно
Посмотрите. год как про Орехов и т д пишут
Не так, сегодня военные говорят, что не так
Sunny Hanny• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Тому що Авдіївка давала можливість діставати артою до Донецька. Тому що вона дійсно стратегічно була важливіша за Бахмут
А зараз багато наших загинули, в полоні. Закинули неначе частину тих, кого в полон захватили, розстріляли.
ksusha1155• 17 февраля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Виходить що і холоденко, хоч я її ніколи не слухаю і не читаю, не просто так тринділа
Давно вже казали про це, не вона перша. До Часового Яру 5км...
Nataliiazp• 17 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Что не так? Летом и начало осени была инициатива Всу.
Год назад были их наступательные.
Сейчас снова их (
Год назад были их наступательные.
Сейчас снова их (
Так сильно и массово, как сегодня, русня наступает на этом направлении впервые
ksusha1155• 17 февраля 2024
Ответ дляAnonimka ya
А как они там могут наступать , если там их собственные заграждения ? Или пойдут через свои минные поля ?
Да и судя по карте , нет там таких количеств их , чтоб наступать.
По мінах не підуть, розмінували
Olga Zelenyak• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Старіков, Снегірьов, Світан
Где можно их прогнозы про крепость почитать?
Первые две фамилии вообще первый раз вижу.
Ответ дляSunny Hanny
Це злочин проти нашої армії. Тому що жодні цілі не виправдовують ціну, особливо ціну життя. Але як ніхто не відповів за Іловайсьу, Дебальцево, так і за Авдіївку не відповість
Ответ дляVishnya -63a7
Я не Ванга і не стратег. Просто керуюсь логікою, не більше. Не думаю, що Дніпропетровськ і Кривий Ріг вони будуть окуповувати. Аж ні разу в це не повірю. Бомбити - так. Повторюю, я просто висловлюю свої думки.
Ответ дляNataliiazp
А именно эти дни? Читала( выше новости ) днями что там много собрали потециала рашисты(
Хотят проломить пока Мир играет игры и мы ждем снаряды.
Немцы и французы телятся долго
Там уже и Президет Чехии вмешивается и пишут знает, где взять 800000 шт
Немцы и французы телятся долго
Olga Zelenyak• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Набирайте в Ютубі і слухайте
Вы шутите?)
Слушать все видео подряд, чтобы где то услышать про крепость?
Лишний аргумент для вас НЕ слушать ноунеймов, если они говорят то, что не имеет никакой связи с реальностью.
Sunny Hanny• 17 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Так . Ніякі цілі не варті того. Я сьогодні просто в відчаї. Вся стрічка в навальному та селфі зелі на фоні Авдіївки. Із-за чиїхось тупих амбіцій , чи не знаю чого просто взяти і вбити людей. Це ж не просто одиниці. Це чиїсь сини, чоловіки, батьки.
І за це ніхто не відповість. Може попустить і завтра знову буде контроль над думками. А сьогодні відчай(