СhanelKa• 17 февраля 2024

Коли буде інфо про втрати? Вже майже два роки

Як думаєте, коли озвучать реальні цифри втрат ? чому того досі не роблять ?
Чи правильне то рішення?

Чи конкретно ви підтримуєте його?
На що би то вплинуло, як би, українці знали правду
Зеленський озвучує партнерам, вже як два дні, на прикладу Авдіївки, що один до семи про саме там.
Але, як він рахує? І хто там веде статистику з пекла ?
Вибачте ті, хто вже втратив,і ця тема болюча
Мабуть, кожен вже когось втратив

Ботів #проперемогавжезавтра буду блокувати, не старайтесь
elenze66• 17 февраля 2024
Зайшла на ФБ, суцільні некрологі. Так, вони й були, а сьогодні я почала рахувати, вмилася сльозами. Так багато за 1 день ще не було. Всі з Луганського напрямку. А скільки ще з Авдіївки не забрали. Вчора , чи позавчора, військовий писав, що там всіяно 200-ми. Яке горе. Ще сьогодні на нашій вулиці жінка викинулася з 12 поверху, не змогла пережити загибель сина.

Джеральдина.• 17 февраля 2024
Ответ дляМарипосса285747
Почему? Наступающая сторона всегда теряет а разы больше
Это когда обороняющейся стороне есть чем обороняться, а не живой силой закидывать противника
ok1904• 17 февраля 2024
На сьгодні які втрати з сторони ворога? Діліть на 5 або 6, матимете втрати у захисті
Yuljwa• 17 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Так, в них зеки, а в нас цвіт нації(((
Там много и элитных военных, но это все равно говно для меня.
Идти убивать чужой народ ради шизофреничных идей путина...для этого нужно быть человеком невысоких моральных качеств.
ksusha1155• 17 февраля 2024
Ответ дляhelennet
На одного нашого воїна припадає 7 орків,це про співвідношення сил в бою ,а не про втрати. Але Зе ,як завжди ,сказав не розуміючи
Дякую, зрозуміла.
Марипосса285747• 17 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Не знаю. Ми ж пишемо скільки втрат ворога. Роки півтора тому на рос каналах читала зведення подібні до наших, їхні звіти скільки у ворога (нас) втрат щотижневі, там жахливі цифри були, майже 1:1, просто перестала читати бо психіка ламалась. Думаю можна знайти за бажанням, і якщо нерви витримають це. Але і безвісти зниклих багато, цифри не відомі. хз як це рахується, думаю кожен капітан на місці знає скільки мав людей і скільки втрачено.. війна безжальна(((
Так и там врут. Все врут.
Yuljwa• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Літом останній раз публікували
Вчора конкретно питали цифри
Якщо, просять допомогу, мають назвати її аргументи
А так, ми всіх кладемо і так .. нашо нам та зброя
У пересічного іноземця таке враження
Как он может озвучить данные, относящиеся к гос тайна? Он, конечно, совершает иногда глупости, но это уже совсем был бы зашквар и преступление
neortoju• 17 февраля 2024
Ну конкретно у меня 1 без руки на реабилитации, 1 свалил оттуда (дизертир или как оно там), умерших знакомых человек 20 и человек 20+ ещё там. И это я супер интроверт, который работает на удаленке, из дома могу неделями не выходить и особо ни с кем не общаюсь.
Мурзяриус• 17 февраля 2024
1:1. Так вважав вже загиблий на цей час знайомий. Це по військовим.
Скільки мирних мешканців загинуло наче є офіційні дані

Jimson• 17 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Сказав зе сьогодні 7:1. Тобто наших 1, орків 7. Я не вірю
Золотое перо Кидстаффа, луч добра и правды в этом суровом, безжалостном мире, чуть более года назад писала 19:1. Из какого пальца (да, да именно пальца, я всегда думаю о людях хорошо) она высосала эти цифры, не знает никто.

В обороне потери обычно 1:3, так что Владимир Александрович соврал раза так в 2-2.5, т.е. в пределах нормы.

В наступлении (высадки на острова Днепра, левый берег и т.д.) статистика была удручающей. Из 35 высадившихся возвращались 17, причем они реально не понимали, зачем все это нужно.
Renesmeе 16• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Літом останній раз публікували
Вчора конкретно питали цифри
У пересічного іноземця таке враження
А хто вчора питав цифри?
Kariana12• 17 февраля 2024
Ответ дляTata_F
Спочатку вони і не казали. Я саме про військових. Про цивільних і у нас говорять
По 9 каналу казали,писали з початку.
ksusha1155• 17 февраля 2024
Ну може років через сто розсекретять.. коли там про 2 світову мають розкрити дані? У 2040 році. Ми можемо не дожити до цього))
KozaNostra_I• 17 февраля 2024
Кто же вам про потери скажет сейчас? Вот при выходе из Авдеевки по некоторым данным потери могут составить до 2.500 убитыми и пленными. Вы представляете, что будет, если сейчас об этом честно кто-то расскажет?
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А хто вчора питав цифри?
Німець питав
Jimson• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Літом останній раз публікували
Вчора конкретно питали цифри
У пересічного іноземця таке враження
Скажу вам чесно, звичайному-пересічному іноземцю, голландцю або бельгійцю, глибоко фіолетово на те, що у нас відбувається.
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляJimson
Ні, я про публічних
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Що буде ?
Renesmeе 16• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Німець питав
Зрозуміло, я думала вчора Зе виступав та запитували. Ну скажіть німцю що із необхідною кількістю зброї і літаками втрат буде звичайно менше

Ksenia2291• 17 февраля 2024
Ответ дляelenze66
В группе моего маленького города каждый день некрологи. И это только погибшие из моего города. В 90% это Авдеевка. А сколько ’рекомендуемых друзей’ сейчас высвечивается со свечей на аватаре
Peres Lal• 17 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Однозначно. В лучшем случае у нас паритет в потерях, т.к. какого-либо преимущества в вооружении у нас нет. А если брать во внимание еще и снарядный голод (военные пишут, что соотношение артобстрелов 6:1, у русни снарядов хватает), то как-то вообще печально.
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Так і питали у Зе
Renesmeе 16• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Так і питали у Зе
Ви вище написали що німець питав, нічого не зрозуміла
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
І які ваші реальні цифри ?
Natka A.• 17 февраля 2024
Колись, через роки після війни, може і скажуть.
Відносно руснявих втрат : то все дуже приблизно. Хто їх рахує?
Я іноді ходжу русню читать. Вони пишуть наші втрати, і вони майже рівні з тими, що ми пишемо про них.
Русня це все теж зі стелі бере, бо як можна точно порахувати?
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Зе був вчора у Шольца
Я дивлюсь іноземні новини
Було чітке питання про втрати
Він говорив про Авдіївку
Що один до семи
Це новини. Хто саме питав, я не чула
Німець же мабуть
KozaNostra_I• 17 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
У них есть собственное производство танков, артиллерии, боеприпасов и беспилотников. А мы всё это выпрашиваем по чайной ложке в год. У них намного больше применяется артиллерийских снарядов и ударных дронов, авиация постоянно сбрасывает планирующие бомбы. На одну только Авдеевку за сутки было сброшена до 250 штук весом по 500 кг. Естественно в такое соотношение потерь на этом фоне трудно поверить.
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Навіщо втрати приховувати?
Якщо просить допомогу ?
Jimson• 17 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
https://ru.wikipedia.org/wiki/Eurofighter_TyphoonE... Typhoon
Стоимость единицы $123,0 млн (2012 год)

’Самолеты дорого, украинцы дешево’

Можете меня расстрелять перед строем из ранцевого огнемета, но именно такое мнение складывается. Помощь цедят по каплям, чтоб быстро не слились.
автор СhanelKa • 17 февраля 2024
Шановні боти
Не пишіть мені в приватні
Не витрачайте час