Проработник• 17 февраля 2024
Обои в спальне менять или оставить как есть?
Будем делать ремонт в кухне и вот думаю менять обои в спальне тоже или оставить пока как есть ? Или так уже старомодно ?
Криниця щастя• 17 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
І я так спочатку думала поки не побачила.Але,автор,на що зміните?Хоч не на подібне?
У меня есть фото моей кухни 90х с такой поклейкой двух видов обоев, но более подходящих друг к другу)) С тех пор уже раз пять переклеивали. Сейчас там сын живет, покрасил все краской)
Швидка Настя• 17 февраля 2024
Криниця щастя• 17 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ось
Білі стіни скрізь
Ну просто белые стены и потолки тоже как в дурдоме. Или оттенок нужен или фактура.
Швидка Настя• 17 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
😂😂😂😂
Тро Нью-Йорку• 17 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ось
Білі стіни скрізь
Гарно. В мене також світлі фарбовані. Але я допускаю, що людям може подобатись різне)
Не цілуюсь з бодуна• 17 февраля 2024
В залежності, на що ви розраховуєте. Ми купили квартиру з пристойним ремонтом, головне було - щоб хватило коштів та не робити ремонт. Коли вперше дивилися свою квартиру, думала: капець, який дурень такі шпалери клеїв. Пройшли роки, ми все з тими ж пестрими шпалерами, ми їх просто не помічаємо.
Чемна панночка• 17 февраля 2024
Старомодно. Но зависит от ваших возможностей финансовых. Если обои чистые, не потёртые, не порваны, а финансов немного - оставляйте. А так, конечно, можно и обновить.
Однозначно• 17 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А ви колись були в дурдомі?
Однозначно• 17 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ось
Білі стіни скрізь
Мені так подобається. В нас вся квартира під фарбу. Колір різний, але у всіх кімнатах світлий однотон. Лише в нашій спальні білі стіни і одна оливкова.
Однозначно• 17 февраля 2024
Автор, мені таке як у вас зараз ніколи не подобалось, навіть у 90-і чи 00-і. Я б 100% переклеїла вже давним давно на щось світле та з мінімальним малюнком
Швидка Настя• 17 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
В мене в деяких світло-сірі стіни, майже білі
Криниця щастя• 17 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
А ви колись були в дурдомі?
Я и в Австралии не была, но знаю, что там кенгуру и папуасы.
У меня тоже все помещения в светлых тонах и мебель светлая. Но есть оттенки и фактура не гладкая. Когда стены ровно белые, потолок белый, реально впечатление больницы. Глаз должен за что-то зацепиться))
Однозначно• 17 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
У нас 2 кімнати та кухня світло-сірі, передпокій лате чи щось схоже. На дачі теж кухня лате, перший поверх персик та другий сірий. Все світле, не виходить з моди. А як набридає, то перефарбувати за вихідні можна. Я вже двічі кухню фарбувала
Однозначно• 17 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Гарно в цілому, але кухня занадто перевантажена тим, за що чіпляється око
Криниця щастя• 17 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
Ну кухня вообще делалась 13 лет назад, по тем тенденциям, как раз на весну 22го ремонт был назначен. Не до ремонтов оказалось.
Видна міленіалка• 17 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
ну, вся Норвегія, Швеція і по Вашому як в дурдомі......
Тро Нью-Йорку• 18 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Не всім) далеко не всім)
Тро Нью-Йорку• 18 февраля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
І ще килими на підлозі. Жах 👻
Не худа ні разу• 18 февраля 2024
менять...ощущение, что вам не хватило обоев и доклеили теми, что были снизу....
В рот не ложи• 18 февраля 2024
ой, ну просто стиль не зовсім сучасний, але в принципі гармонійно, якби було трошеіки зовсім темніше загалом то дуже схоже на такий собі англійський стиль початку 20 сторіччя
зараз всі по скандинавії пруться, все сіре і біле, по-своєму теж непогано, але вам в інтер’єрі тому жити, за місяць тих стін бачити не будете
Завжди мало• 18 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Интересные стулья