18 мнеУЖЕ• 18 февраля 2024

Новий мем про молодшу дитину, яку не долюбили батьки, поясніть

Поясніть мені цю шутку, бо я так і не розумію її. Де молодша дитина жаліється, а старша сидить і слухає. Хто в темі?
Витворунка• 18 февраля 2024
почему вы фото не прикрепили?

Ловлю капці• 18 февраля 2024
а где посмотреть о чем речь?
Звезда в шоке• 18 февраля 2024
Фото?
Моська-слон• 18 февраля 2024
Фото буде?
Чи нам здогадатися про що автор?
Tammy21• 18 февраля 2024
Ги) Зазвичай же молодших кружляють, а старші становляться старшими не за віком реального розвітку, а лише тому що більш мале народилося.
Саме тому (мабуть, я тільки гіпотетично пишу) старша дитина з деяким скептицизмом та іронією слухає молодшу.
автор 18 мнеУЖЕ • 18 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Зрозумілп, дякую. Я старша) це молодший брат мені зкинув відео проц е
дамаБезСобачки• 18 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ещё и тролит вас, гаденыш)

Ку ка ку ка ку• 18 февраля 2024
Я середня.Моя присутність була незначущою.Старша дитина- первісточок,яким тішились,потім народилась я.Може,поки була немовлям,теж тішились,але через рік народилось молодша дитина,і центр уваги змістився.І так по життю.Старша дитина авторитет,первісточок,молодша- завжди мамине маленьке дитя,а середнє- є то й є,нічого особливого…
автор 18 мнеУЖЕ • 18 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ещё и тролит вас, гаденыш)
Так ,він такий) люблю його
дамаБезСобачки• 18 февраля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
У меня то же самое.
автор 18 мнеУЖЕ • 18 февраля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вам погано від цього? Ви почуваєтеся недолюбленою? Ніколи, до речі, ну думала про стан середніх дітей, цікаво
Ку ка ку ка ку• 18 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так,недолюблена.
ХвостПистолетом• 18 февраля 2024
Я була підлітком, дуже вредним. Коли мені було 16 у брата було весілля. Я загуляла з друзями, прийшла додому п´яна, батьки мене сварили, у всіх поганий настрій, я батькам висказую що я доросла роблю що хочу, батьки кричать на мене. І в цей момент я бачу брата зі сльозами на очах, який каже що можна хоча б такий особливий для нього день перестати забирати всю увагу на мене, а дати хоч трошки уваги та підтримки йому. Як же мені тоді стало соромно, вже майже 20 років пройшло, а я пам´ятаю той його погляд.
Брат взагалі був дуже розумною та самостійною людиною, мені завжди його і батьки хвалили, і вчителі (вчилися в одній школі, але я на 7 років молодша). Я вся така непутьова, а брат молодець. І завжди я злилася, що йому вся похвала, а мене тільки сварять. Але зараз я розумію, що вся його самостійність через те що насправді вся увага батьків була у мене, а він вимушений був стати самостійним.
Коли він закінчив школу - поїхав поступати в Києво могилянську академію і, нажаль, поступив лише на контракт. А в рідному місті - на бюджет. І батьки не відпустили його в Київ, тому що попереду ще мене потрібно було навчати, а я точно лише на контракт поступила б,а грошей на оплату 2 вузів вони не мали. І от брат лишився через мене гарних шансів на легкий старт у житті (зараз у нього все окей, гарний айтішники, але з києво-могилянкою його шлях був би куди легшим). А я потім поступила, кинула вуз, завагітніла, перейшла на заочку, з горем пополам довчилася, але ніколи за освітою не працювала. І от толку що батьки витрачали гроші на мою освіту, краще б в свій час брату оплатили... ( Тому да, молодша дитина думає, що вона ображена, але насправді частіше за все ображена старша дитина. Це в її житті раптом з´являється істота на яку батьки починають втрачати час та гроші.
Я тому маю лише 1 дитину :) краще я дам 1 все що зможу, ніж буду обирати кому дати більше
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ваша тема.
https://www.instagram.com/reel/C2iP34rKe5e/?igsh=a...
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ось тут все
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
У вас ж шанс спокутувати провину.
Взяти піклування за хворих і старих батьків на себе.
Але ж ви того не будете робити, правда?))
ХвостПистолетом• 18 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
У вас ж шанс спокутувати провину.
Так і є, брат живе в Канаді, а я в одному місті з батьками :) допомогаю як можу