Inna_ya_krasivaya• 18 февраля 2024

Авдеевка.

От того, что там реально был и воюет, в отличие от ипсо которое несется по всем трубам

"Напишу по гарячим слідам, поки відхід від Авдіївки не спогади, а реальність сьогоднішньої ночі. На годиннику 7 вечора, мені дають 3 хвилини на збори і ми вирушаємо на точку евакуації, до Авдіївки тут 3 км по прямій, на вулиці холодно, от тіки тіки була весна, і опа, знов зима, хоча це добре, земля підмерзла, а не болота, виходити по такій землі легше ніж місити жирнючий чорнозем Донеччини який наліпає і тягне твої ноги забиває їх до низу, наче ця земля не хоче тебе відпускати, і так, декого вона не відпускає... за вікном квітами смерті розквітають вибухи кабів, каб це страшно, але раніше під кабами я був в містах, це дуже гучно і лячно, але ти цього не бачиш, тут же відкритий простір і все це відбувається на твоїх очах. На сьогодні у нас немає, а ні симетричної, а ні асиметричної відповіді цієї примітивної, але такої могутньої і руйнуючої зброї. Запам´ятайте, Авдіївка взята тоннами людського м´яса, з яким вони не рахуються і тоннами кабів, це орда, справжня кровожерлива орда... Цій день військового журналіста я не забуду ніколи, бліндажі, каби, гради, іпучі дрони, прострілюємі дороги, нестихаєма канонада вибухів, поранені, багато поранених... зміг прилігти поспати я у 5 ранку. 3460 днів тривала оборона Авдіївки! Честь і слава всім, хто бився за місто! Вічна пам´ять загиблим воїнам! І поки ви в тилу сретесь і живете своє найліпше життя, ми втрачаємо країну, розкрийте очі, я вас дуже прошу, гуртуйтесь, дорослішайте, прижимайте свої особисті бажання якщо хочете жити в вільній Україні, спілкуватись на мові і мати можливість писати і говорити свої думки, бо жити в розбомблених містах в окупації вам дуже не сподобається, а ті хто знимав глумливі відео над працівниками ТЦК і розповідав яка у нас країна концтабір, в ватніке буде штурмувати укреп райони під російським прапором, і там вас ніхто питати не буде..." (с)

Про Залужного он также сказал, кстати. кому интересно напишу
Татьяна123• 18 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Не має ніякої різниці де знаходиться українець. Бо болить всім, у всіх вже хтось загинув на війні, за два роки вона не оминула нікого.
Тому досить вже лити гівно на тих, хто не в Україні
А може ви перестанете лити гімно краще на тих хто в Україні? Чи чим ви зараз тут займаетесь?
Элли Иванова• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Спасибо нашим, что сохранили людей и люди, военные - герои.
в отличие от росиян которые просто скидывают всех как мясо
что там противник - это надо меньше слушать, вам еще не то расскажут
Наши не сохранили людей, а абсолютно бессмысленно послали на смерть десятки тысяч наших ребят. Закрывайте тему. За такие танцы на костях наших военных надо банить навечно.
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Лицемірство-це коли дівчині ,яка втратила чоловіка на війні і виїхала розповідає тітонька,яка тут сидить і труситься,що не встигла виекти,щоб та силіла за кордонов і рота не розкривала.Я не про вас особисто,а про те,що всіх не треба клювати,як у нас тут на порадниці люблять
Я вас і не клювала.
Висловила фе автору.
А ви чомусь на свій рахунок

Чого б це?
сладкий_ноябрь• 18 февраля 2024
Ответ дляЕлена-0f43
Ну как бы да,кто остался в этом пиздеце болит больше,особенно тем у кого мужья,сыновья там а не в Германии,логично.
У вас є прилад по вимірюванні болі? Чи як?
от всім хто залишився в Україні всім болить більше? Чи вам оті пособія копіічні не дають спокою і ви думаєте, що отримуючи їх болі за Україну стає менше?
hrushyk• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Різні є.Але чесно,вже бісить -тільки що,людям зразу ’гєрманію’ в ніс тикають.Багато хто там,а чоловіки воюють,або вже їх і втратили.Нічого що всіх до купи?
Ми нічого не маємо проти,вдалось виїхать - добре,кожен сам вирішує де йому бути
Але коли вже виїхав за бугор,то зоча б сиди і не відсвічуй,не розказуй тим,хто лишився в Україні,як ім жити,мобілізуватись і воювати
Елена-0f43• 18 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Да.
neortoju• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
вы бы хотели, чтобы все живые тоже остались там лежать?
Ну если бы кто-то из моих родных оставался там лежать 300-м, то я бы предпочла, чтоб его попытались забрать, а не отдали приказ оставить там как недодохший кусок мяса.
сладкий_ноябрь• 18 февраля 2024
Ответ дляТатьяна123
Ну так другие видели предыдущие темы этой дамы,вот и написали свое мнение.
Тому це вас дає повне право таке писати, чи як?
hrushyk• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Іх ніхто не клює,поки вони перші зі своїми патріотичними лозунгами не починають лізти і повчати
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я вас і не клювала.
Висловила фе автору.
А ви чомусь на свій рахунок

Чого б це?
Ви читаєте чи ні?Я кілька разів писала,що не про вас особисто.Не читаєте,чи як це зрозуміти?І я взагалі то вдома,
Татьяна123• 18 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А вам хто дає таке право вообще писати? Чи то тільки ви маєте право тут нас поливати помоями бо ми вам завидуємо? Чи нащо ви тут уже і пасобія знову саоє приплели?
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляhrushyk
Та однакові є з обох боків.
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
А я вам пояснюю чому я написала про Німеччину.
І це стосується саме автора посту, а не вас.

Ви читаєте чи ні?
Элли Иванова• 18 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Когда ракета летит тебе в голову - это несколько больнее, чем смотреть на эту же ракету по телевизору из Германии.
автор Inna_ya_krasivaya • 18 февраля 2024
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 18 февраля 2024
Ответ дляТатьяна123
Якщо ви не в стані відслідкувати ланцюг переписки, то чому влазите в неї?
сладкий_ноябрь• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
Це улюблена справа тут.
Ответ дляЭлли Иванова
Хватит. Вы ничего не знаете, где я и что я. Как и другие.
Не надо уводить тему в обсуждение выехали и остались, к чему вы разделяете людей сознательно, все украинцы в первую очередь. Хватит уже сеять вражду между своими же.
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da

Ви читаєте чи ні?
Де я написала,що я прийняла на свій рахунок?Ви за мене для чого домислюєте.Просто читайте уважно,бо таки не читали
сладкий_ноябрь• 18 февраля 2024
Ответ дляЭлли Иванова
:)
Тобто приладу не має?
liliyaya• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
нет, мы бы хотели, чтоб их вывели раньше, а не тогда когда бОльшая часть погибли. чтоб раненых эвакуировали, а не оставляли на поле умирать. чтоб тцк тоже шли воевать, а не покупали гелики и виллы в Испании, чтоб чиновники не набивали карманы, обворовывая армию, тогда и военные не были голые-босые, и меньше пацанов бы гибло.
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Ми хотіли...Але обрали 3/4 населення тих, кого обрали.Логічно.То і на нас провина за все це є.А що там внизу зі смайліком?Не хочеться відповідати за свій вибір?То нє я?
Элли Иванова• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
liliyaya• 18 февраля 2024
Ответ дляebbi
так ,звичайно. був би порох, припинив би війну за два тижні.
liliyaya• 18 февраля 2024
якшо шо це стьоб
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляliliyaya
Я десь про пороха написала?Чому коли треба відповідати за свої власні дії,то зразу-а от він...а от при тому теж крали,а от у того теж не вийшло,а от попередники?.І так завжди.
ksena555• 18 февраля 2024
Ответ дляMiss-Miss
’3460 днів тривала оборона Авдіївки! ’
В році 365 днів. Це скільки років тривала оборона? Нічого не сплутали
Вже написали, що з 2014р. тримали оборону, а тепер позиції втрачено
zztop-b844• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Почему все патриоты выехали или вывезли детей и хотят чтобы за них и Украину воевали ’ждуны’, ухылянты и ’ватники’, а ’матрехи’ им сочувствовали.

Что за лицемерие?
25_Oksana_25• 18 февраля 2024
Ответ дляMiss-Miss
’3460 днів тривала оборона Авдіївки! ’
Война вообще-то с 14г и Авдеевка как раз всегда была под ударом, если вы не в курсе
karkusha.biz.ua• 18 февраля 2024
Ответ дляЕлена-0f43
Эти слова в офис президента адресуйте, может не будут бездумно наших людей кидать с лопатами туда где и так ясно что надо отступать а сами воруют безбожно.
су...ки правительственные, сдали Авдеевку это ж ясно:( еще и сколько цветущих жизней положили. Не своих и не своих родных. Не ровен час (не дай Боже) сдадутся сами и нас сдадут.