От того, что там реально был и воюет, в отличие от ипсо которое несется по всем трубам
"Напишу по гарячим слідам, поки відхід від Авдіївки не спогади, а реальність сьогоднішньої ночі. На годиннику 7 вечора, мені дають 3 хвилини на збори і ми вирушаємо на точку евакуації, до Авдіївки тут 3 км по прямій, на вулиці холодно, от тіки тіки була весна, і опа, знов зима, хоча це добре, земля підмерзла, а не болота, виходити по такій землі легше ніж місити жирнючий чорнозем Донеччини який наліпає і тягне твої ноги забиває їх до низу, наче ця земля не хоче тебе відпускати, і так, декого вона не відпускає... за вікном квітами смерті розквітають вибухи кабів, каб це страшно, але раніше під кабами я був в містах, це дуже гучно і лячно, але ти цього не бачиш, тут же відкритий простір і все це відбувається на твоїх очах. На сьогодні у нас немає, а ні симетричної, а ні асиметричної відповіді цієї примітивної, але такої могутньої і руйнуючої зброї. Запам´ятайте, Авдіївка взята тоннами людського м´яса, з яким вони не рахуються і тоннами кабів, це орда, справжня кровожерлива орда... Цій день військового журналіста я не забуду ніколи, бліндажі, каби, гради, іпучі дрони, прострілюємі дороги, нестихаєма канонада вибухів, поранені, багато поранених... зміг прилігти поспати я у 5 ранку. 3460 днів тривала оборона Авдіївки! Честь і слава всім, хто бився за місто! Вічна пам´ять загиблим воїнам! І поки ви в тилу сретесь і живете своє найліпше життя, ми втрачаємо країну, розкрийте очі, я вас дуже прошу, гуртуйтесь, дорослішайте, прижимайте свої особисті бажання якщо хочете жити в вільній Україні, спілкуватись на мові і мати можливість писати і говорити свої думки, бо жити в розбомблених містах в окупації вам дуже не сподобається, а ті хто знимав глумливі відео над працівниками ТЦК і розповідав яка у нас країна концтабір, в ватніке буде штурмувати укреп райони під російським прапором, і там вас ніхто питати не буде..." (с)
Про Залужного он также сказал, кстати. кому интересно напишу
Какой чистенький, стерильненький постик, прям каноничная военная пастораль. ’Ранок, садок вишневий коло хати’. Сразу видно, психика у написавшего ок, лоческие цепочки как надо работают, руки не тряслись, матюки в голову не лезли. Уважуха ясной голове и боевому глаголу ☺️
english book• 18 февраля 2024
Ответ дляMiss-Miss
’3460 днів тривала оборона Авдіївки! ’
В році 365 днів. Це скільки років тривала оборона? Нічого не сплутали
Це один з найстаріших укрепрайонів нашої оборони.
5 років точно там облаштовувалися.
Ответ дляjudit
Ну так и есть представитель прессы.
Текст написан 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка
именно они оттуда выходили и держали Авдеевку. Наши герои.
Ответ дляenglish book
5 років точно там облаштовувалися.
да. Это пишут люди для которых война началась в 2022
Salsa-24da• 18 февраля 2024
Ответ дляТатьяна123
Еще что на F 16 летает
Диссоциативное расстройство личности - оно такое))
Ответ дляksusha1155
Що про Залужного?
Вот его коммент
’а тепер я вам покажу приклад як смі маніпулюють інформацією і вашою свідомістью, на базі яких.ви робите хибні висновки, сподіваюсь цей приклад буде корисним для багатьох, як взявши тіки першу частину фрази главкома можно вже змінити весь сенс, фокус в тому что насправді ні про які ’треба виходити з Авдоса главком не говорив...’
Сподіваюсь у вас вистачить сил подивитись цілком, почути про те що війскові справи це військови справи і про кожен клаптик землі який ми боронимо...’
В відпустку прийшов сусід з передової,нічого не говорит,мовчить.Нормальний хлопець,вчитель по освіті,трохи викладав географію,був в ато,потім резервіст,призвали в перший день війни,був в Польщі,повернувся воювати.В мене склалося враження,що чешуть балаболи,а ті хто пережив мовчать.
Елена-0f43• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Людей не кидали с лопатами, а вывели из Авдеевки. Сохранили людей, в отличие от росиян коотрые там тупо мясом все закидали о чем и пишет тот кто оттуда вышел
Да вы что? всех вывели ,ну ну ,вот зачем врать,знаю лично 3 на том направлении погибли,сидели до последнего.Не туда пишите лозунги, на банковскую пишите.
Ksenia2291• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Вывели? Вы смотрели видео военных, которые молили о помощи? Про то, что в фб каждый день писали о погибших в Авдеевке, вообще молчу. И это только из моего маленького города. Чего раньше не выводили, если все прекрасно знали, что там ад на земле и чем это закончится?
Ответ дляЕлена-0f43
нет, не всех. Но большинство вывели
я про всех и не писала. Сохранить жизни большинства - это и есть ценить людей, хотя Авдеевка важное место
Ответ дляKsenia2291
спросите Залужного чего раньше не вывел. Вот Сырский и вывел
Татьяна123• 18 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А тот кто не вышел что пишет?
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Прочитала 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марьяны Безуглой, пришлось 2 раза перечитать.
Ответ дляГорськ
по разному...понятно что это большая травма
но спасибо тем кто говорит, и рассказывают правду
Татьяна123• 18 февраля 2024
Ответ дляMiss-Miss
’3460 днів тривала оборона Авдіївки! ’
Она не математик, она писатель.
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Вчера выкладывали видео, где только на одном участке вчера погибли около 1500 наших парней! Орки выкладывают кучу фоток и видео с горами трупов и множество пленных, которые говорят, что их бросили или послали на замену погибших без связи и ориентации и тд. Так кто мясом закидал? 🤬
Ответ длячаревна
По мнению сальсы 24, все это постановка, войны нет, брЭшут.. как же некоторых подмывает от таких тем
поэтому она так тут и старается из трусов выпрыгнуть с подругами
но это все уже так предсказуемо и неинтересно.
моя цель = чтобы люди не велись на вбросы кацапья. Видела сегодня видео, где типа ’боевая медик’ но на самом деле там все видео - это AI сделанные
Ответ дляLisX
Страшна трагедія,немає слів
TATATA1973• 18 февраля 2024
Ответ дляГорськ
Коли вип’ють - говорять. Коси дибом. Це страшне, що ці хлопці пережили.