Добродійка• 18 февраля 2024

Яке паскудне життя

Все життя я живу і сили черпала від брєду. Типу, я люблю свою подружку просто так, бо вона є, зі школи, але незважала на те, що вона мене ні, вона приховувала наше спілкування від інших, від своєї подружки яка була проти мене, але я її любила, і це давало мені сили жити, получала задоволення від молодості, ну хіба це так було правильно?!!!! Потім, зʼявлялися хлопці, які не жили зі мною, нічого, не дарували, був тільки інтим, я теж насолоджувалась тим відчуттям що я кохаю, що була доза тих ендорфінів, але ж він мене не кохав, а тільки іспользував. Ну скажіть, чому я така??? Що зі мною не так??? Як я могла получати це божественне чувство любви, коли ж менн не любили???? як?? зараз я не з ким не спілкуюсь, окрім батьків, і я зчерствіла, бо зовсім ніяких емоцій не получаю
Элька-Карамелька• 18 февраля 2024
Заслуживали любовь в детстве и продолжаете сейчас

Відірву та викину• 18 февраля 2024
Вы выбираете этих людей
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
що робити мені?? так же можна пропасти
Элька-Карамелька• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
що робити мені?? так же можна пропасти
Осознать вашу ценность, что вас могут любить без ваших подстроек
Подмигашка• 18 февраля 2024
Предыдущая тема умерла, решили в новой потролить?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3488839-1#a...
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляПодмигашка
це не моя тема
Подмигашка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
це не моя тема
Ваша, гарантия 100 %
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
а що робити, як ніхто не хоче мене любити? Хлопці відмовляли в відносинах, пропонували тільки інтим, за 3 роки 3 таких хлопців були. Як пережити мені?
Marmu• 18 февраля 2024
автор, вам прямий шлях в психотерапію, вибачте, і то це не швидкий шлях. у мене було таке, що я не могла попросити про поміч, якщо у мене щось ставалося, то я навіть не могла людям розказати, мені було соромно. Коли моя мама тяжко хворіла, я навіть нікому не казала, не плакалась. Коли уже у мин році хворів батько, я уже не відчувала сорому, могла поплакатись людям, і вони у відповідь мені співчували, підказували, скидали кошти на похорон (не те, щоб то було важливо, але сам факт).

Элька-Карамелька• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Ну как минимум не встречаться с такими, неудобный для вас формат - до свидания
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляMarmu
ні, я прошу про поміч. муж на час, все робить, споачую кошти
Marmu• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
я вам про людські відносини, про емоційну складову. мужа на час я і сама викликаю. я про те, щоб сказати - мені старшно-погано, заспокойте-поговоріть зі мною, якесь таке.
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А як не обіжатися що такі мені попадаються? а дивлюся потім, то вони швидко почали щ кимось відносини і жили з дівчатами. Як мені забути те, що вони мене считали гіршою ніж тих дівчат з якими вони почали жити??
Лайф-коуч МСР• 18 февраля 2024
напишите мне в ЛС, яя проведу вам бесплатную коучинговую сессию МСР, у вас есть программы с детства, поиск связи, расстворение в других, не выбирая себя, заслуживание любви.
Элька-Карамелька• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Да какая разница кто что там считает. Вы о себе больше думайте, а не о чем там считают посторонние люди
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Себя любить пробовали
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляMarmu
з любовником я так себе вела, коли було погано
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
написала!
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
а если я была влюблена!? это ж сложно принять

автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Себя любить пробовали
да., пробовала. Научите как любить себя?? может я снова буду учиться этому
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Не бегать хвостиком за кем то, а искать любовь в себе. Что вы любите?
Книги, читайте, духи покупайте
Кино смотрите, платье носите
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Книги, читайте, духи покупайте
Кино смотрите, платье носите
не бегаю уже давно ни за кем, а занималась своей жизнью. Но при этом всем, я не могу спокойно кушать и жить понимая, что меня не выбрали, а выбирают они других. Что делать
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Выбрать себя
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Когда начинаю думать что про меня думают другие, сразу вспоминаю что они меня не кормят 😄. Вопрос закрыт.
Когда я начинаю волноваться на работе что плохие дела на фирме, то вспоминаю что мне за это не платят, только за то что бы я хорошо работала. Как то так
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
але ж чому тоді не люблять мене?? нічого не дарують, не ухажували???
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Выбрать себя
даже если никогда замуж не выйду и не рожу, то выбрать себя??
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
Да
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Да
смириться с тем потом что меня никто не любил ?? а если в уныние упаду??
Г@Л@В@ломка• 18 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
А які у вас варіанти
автор Добродійка • 18 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А які у вас варіанти
щоб знайшовся чоловік і побудувати сімʼю