ПотеряласЯ Я...• 18 февраля 2024
Ваш опыт, какие лучше стоматологи? мужчины или женщины?
Кто более аккуратен в работе?
ПотеряласЯ Я...
• 18 февраля 2024
Ответ дляТепличная
Жінки, чоловіки траплялися мясники, після них жінки переліковували
предстоит идти у мужчине, вот тоже переживаю, чтобы не мясник был
Помогалочка• 18 февраля 2024
Професіоналізм від статі не залежить. Мені чоловіки і жінки погано робили, потім інші чоловіки та жінки переробляли.
Тепличная• 18 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Налаштовуйтеся на краще, тут багато пишуть що чоловіки гарно лікували, вдалого лікування
сою не люблю• 18 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Мужчины, как и гинекологи
Гинекологи мужчины адекватнее, стоматологи - от пола не зависит.
Телепузик• 18 февраля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Перфекционисты, как работающий в этой системе говорю)
100% люди любящие идеально все делать
Пустощі-веселощі• 18 февраля 2024
Если терапевт- без разницы. А вот хирурги-стоматологи для меня лучше мужчины.
ПотеряласЯ Я...
• 18 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Стоматолог ортопед
Проработник• 18 февраля 2024
Я зараз згадую - у жінок стоматологів ніколи і не була якось, а ось доньку водила тільки до жінки.
Як улюблений постійний клієнт стоматологів з дитинства, скажу свою думку. У більшості випадків я оберу чоловіка, тому що жінки дуже рідко трапляються достатньо кваліфікованими. Проте, якщо такі трапляються, то вони найкращі - за все життя лиш дві таких знайшла. Всі інші - відірвана реставрація, дві випавші пломби, кіста через неякісно проліковані канали і купа інших проблем через них. А ці дві, як на мене, практично геніальні - знають все і в теорії, і як лікувати на практиці, серед чоловіків їх рівня я не зустрічала. Але ж скільки проблем я мала через отих посередніх жінок-стоматологів, ох мама.