Кров з молоком• 18 февраля 2024

Мірена. Вже минуло 5 років.

В листопаді . Не дійду до лікаря, зняти.
В чому може бути небезпека?
Мама Чели• 18 февраля 2024
вростає потім операція

автор Кров з молоком • 18 февраля 2024
Крім вростання?
автор Кров з молоком • 18 февраля 2024
Працює, як протизаплідна?
Мама Чели• 18 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
Працює, як протизаплідна?
закінчується дія гормону, вона може вже й після 3-4 років не працювати як протизаплідне, та й взагалі не працювати як протизаплідне

я меньше року відносила і при затримці мене лікарка погнала робити тест ’на всяк випадок’, бо в її практиці повно випадків вагітностей
Язикувата Хвеська• 18 февраля 2024
Мені в Європі сказали, що можна й 6 років носити.
Миллениалка• 18 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
Працює, як протизаплідна?
Цілком імовірно. Перші спіралі були інертні, просто шматок пластику без металів. Ефективність звісно не 99%, але все-одно є, інородне тіло не дає закріпитись ембріону, але не виключає запліднення
Мама Чели• 18 февраля 2024
якшо шо, я кажу саме про мірену
сама себе прекрасная• 18 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
Працює, як протизаплідна?
Врач мне сказала 5 лет и плюс пол года для забывчивых. Идите снимайте можете сразу и заменить на другую
Астановитесь• 19 февраля 2024
Ответ дляКров з молоком
Працює, як протизаплідна?
Вже ні