Стопясят раз обсуждала• 19 февраля 2024
Дівчата, ваші батькі зробили собі закордонні паспорти?
Є в мене батьки яким по 60 і 62 роки, тато пенсіонер але ще працює ,правда не знаю як довго ще працюватиме, тому що кажуть про скорочення на роботі. Мама вже давно не працює але в неї великий огород, хазяйство , тому вона те що обробить на землі то буває продає на базарі, звісно що гроші не великі, але на хліб і масло заробить. Я попросила їх зробити закордонні паспорти , але вони не спішать , бо виїзжати не думають. Дівчата, чи робили ваші батьки закордонні паспорти і як їх вмовити ? Чи може це норма і я занадто переживаю? До речі, я одна дитина у них, родичів також не має ніяких.
Я_з_Франека• 19 февраля 2024
Родителям по 69. У них были паспорта. Папа еще до недавно ездил часто в командировки заграницу, мама с нами летала отдыхать периодически.
Договоритесь с ними и съездите на подачу документов вместе.
Собираются или нет выезжать, паспорт не помешает.
Приму в дар• 19 февраля 2024
Так, в моїх є. Робили ще до війни.
А от у бабусі немає. І її не покинуть, якщо що..
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляМексиканочка
Поясніть причину переживань?
Пояснювала, не хочуть покидати нажите, вже якщо край- то тоді тікатимуть
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
В якому вони місті?
Ніжин, Чернігівська обл
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Я за кордоном , не в Європі .
Мексиканочка• 19 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я за кордоном , не в Європі .
Невже на рашці?
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляМексиканочка
Невже на рашці?
Ні, за океаном
Зараз на дієті• 19 февраля 2024
Ответ дляМексиканочка
Поясніть причину переживань?
Авторша 30 срібняків відробляє.
Пишу_граммотно!• 19 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ніжин, Чернігівська обл
Чому так за Ніжин переживаєте?
Бабка-байкерша• 19 февраля 2024
У родителей всегда были. Лишним не будет. Как вы можете уговорить взрослых людей? Если они не захотят никуда ехать, то не поедут даже с паспортами. А в каком городе они?
Пишу_граммотно!• 19 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Автор писала Нежин
Бабка-байкерша• 19 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Автор писала Нежин
Да, уже увидела, спасибо.
Бабка-байкерша• 19 февраля 2024
Автор, они в такой области,что лишним не будет. Запишите на подачу документов их и поставьте перед фактом,что записали, скажите,что паспорта оплатите, что Ва. Так спокойней, пусть лежат паспорта,чтоб Вы не нервничали. Не поедут никуда и хорошо, но лучше перестраховаться. Но я думаю, что это бесполезно. Взрослые люди сделают как сами хотят.
Завжди мало• 19 февраля 2024
Уговорила своих пенсионеров, сделали в сентябре 2023г паспорта. Приезжали уже ко мне в гости.
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Мої в гості не приїдуть , але паспорта хочу щоб у них були
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Чому так за Ніжин переживаєте?
Я за батьків переживаю, а не за Ніжин.
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Я їм сказала що оплачу, все одно не спішать
Пишу_граммотно!• 19 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я за батьків переживаю, а не за Ніжин.
Ну ви зрозуміли, про що я
Муууумие• 19 февраля 2024
у вас самоі підвищена тривожність
паспорти - лише привід щоб якось втамувати іі тимчасово
Стопясят раз обсуждала
• 19 февраля 2024
Ответ дляМуууумие
якшо не думають виізджати - то нашо ім паспорти?
А якщо не дай Боже прийдеться, наступ чи окупація, то тоді звісно будуть тікати. Це вони мені так відповіли, що лише за цих умов виїдуть. Тоді явно не про паспорт думать , його вже мати на руках потрібно