Коко На Страже• 19 февраля 2024
Зимние ботинки
Сейчас распродажи , какие посмотреть ботинки в спортивном стиле, непромокаемые, удобные, качественные?
дамаАмстердама• 19 февраля 2024
Йдіть по магазинам і дивіться. Поки ви думаєте, народ гребе. Була вчора в Інтертопі, Міратоні, Віта Росса.гарні знижки. Купили зимове усій родині .ще й собі демі по знижці.мамі - Тамаріс взяла.
Бешене сарі• 19 февраля 2024
я купила на знижці Skechers Rugged One. Вони йдуть як демісезон, але я не ношу тепліші. В легкий мороз жодного разу не замерзла в них.